Громаду Дрогобича на громаду Брониці: юристи міської ради без людей ради собі дати не можуть

Дивне повідомлення з’явилося на офіційному сайті Дрогобицької міської ради.

Цитуємо:

Чи готова громада Дрогобича відстояти своє: Завтра відбудеться судове засідання у справі блокування сміттєзвалища поблизу Брониці

У середу, 27 березня, у приміщенні Дрогобицького міськрайонного суду відбудеться судове засідання у справі блокування Дрогобицького сміттєзвалища поблизу села Брониця.

Початок о 10:00.
Про це повідомили у відділі правового забезпечення ДМР.
Окрім цього, у відділі правового забезпечення зазначають, що на минуле засідання суду, яке стосувалось цієї ж справи, прибули декілька десятків брониччан.
Незважаючи на те, що до суду у ролі відповідачів було запрошено визначений судом перелік осіб, брониччани прибули відстояти свою позицію, — наголошують юристи міськради.
Відтак громаду міста Дрогобича закликають не стояти осторонь у ситуації, яка склалась, та прибути на завтрашнє засідання суду (м. Дрогобич, вул. Війтівська Гора, 39), щоб відстояти позицію міста Дрогобича — притягнути винуватців сміттєвої блокади Дрогобича до відповідальності.
Прес-служба ДМР
за інформацією 
відділі правового забезпечення”
Очевидно, що самі справитися з проблемою юристи міської ради не в стані, тому намагаються нацькувати громаду на громаду.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *