Від завтра школи Дрогобича і Стебника призупиняють навчання

Від завтра – з вівторка, 5 лютого, – школи  Дрогобича і Стебника підуть на вимушені “канікули”.

В міській раді Дрогобича кажуть, що це не карантин, а лише призупинене навчання – аби спинити поширення захворюваності на грип та ГРВІ.

Зважаючи на низький рівень відвідуваності у школах міст Дрогобича та Стебника  – через високий рівень захворювання учнів на грип та ГРВІ, у понеділок, 4 лютого, у Дрогобицькій міській раді відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням міського голови Тараса Кучми.
“На засіданні комісії начальник відділу освіти ДМР Петро Сушко повідомив, що станом на сьогодні із загальної кількості учнів міст Дрогобича та Стебника, яка становить 10197 школярів, 2223 учні відсутні на заняттях: з них 1922 — через захворювання на грип або ГРВІ.
За словами посадовця, в порівнянні зі станом на п`ятницю, 1 лютого, кількість учнів хворих на грип та ГРВІ за вихідні збільшилась на 422 учні.
Загалом показник хворих учнів становить 18,8% від загальної кількості учнів,” – інформують в Дрогобицькій міській раді.
Відтак, за рекомендацією відділу освіти ДМР та санітарно-епідеміологічної станції, комісія прийняла рішення припинити навчально-виховний процес у школах міст Дрогобича та Стебника до кінця тижня, починаючи з вівторка.
Коли навчання буде відновлено?
Наразі не відомо.
Як зазначають в прес-службі ДМР, у п`ятницю, 8 лютого, у школах міст Дрогобича та Стебника буде здійснено черговий моніторинг захворюваності учнів. І вже  на основі отриманих даних комісія з питань ТЕБ та НС прийме рішення про відновлення навчально-виховного процесу або ж подальше його припинення.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *