Монетизація пільг: що треба знати вже сьогодні

Перший етап монетизації субсидій починається з 1 січня 2019 року і торкнеться нових одержувачів допомоги з бюджету.
Субсидії будуть монетизовані для тих, хто вперше звернеться за допомогою.
З 1 травня 2019 року будуть монетизуватися субсидії для всіх одержувачів за неопалювальний сезон, а з жовтня монетизація охопить 100% одержувачів.
Уповноваженим банком для монетизації визначили Ощадбанк.
Всім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно в травні подати заяву на монетизацію та декларацію про доходи до управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації та надати дозвіл на обробку персональних даних. У заяві обов»язково вказати номер мобільного телефону на який будуть надходити SMS  повідомлення.В Ощадбанк йти не потрібно, рахунок буде відкритий автоматично.
На кожного одержувача субсидій, після опрацювання заяви на монетизацію, буде автоматично відкрито персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії у грошовій формі.
Персональний аккаунт буде мати спеціальний режим використання. Тобто кошти будуть направлятися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду.
Ощадбанк повинен щомісяця інформувати субсидиантів і пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів і їх використання та залишок.
Після закінчення опалювального сезону – в червні – суми невикористаних коштів будуть перераховуватися на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії.
З 1 травня 2019 року призначення субсидій тим, хто отримував таку субсидію протягом опалювального сезону 2018/19 не в грошовій формі, здійснюється тільки після подання нових заяв та декларацій, інформує управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *