У середу води не буде точно, чому сьогодні її нема – наразі не відомо

26 вересня, у середу, з 02.00 до 08.00 27 вересня у зв’язку з плановими ремонтними роботами буде припинено водопостачання частини Дрогобича, що живиться з Гірнянського водозабору, Стебника, Трускавця, сіл Довголука, Уличне , Доброгостів, Раневичі, Почаєвичі та Михайлевичі.

“Разом з тим, відповідно до п. 9.3.2 Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України після проведення ремонтних робіт 26 вересня ввечері до ранку 27 вересня буде проводитися дезінфекція-хлорування водозаборів “Гірне”, “Уріж” та водопровідної мережі. 27 вересня вода до споживачів надходитиме з підвищеним вмістом хлору. Таку воду при споживанні необхідно відстоювати впродовж 1 години та кип’ятити,”- передає прес-служба ДМР

 

Разом з тим, містяни пишуть , що води нема сьогодні, у понеділок. З чим це пов’язано? Наразі достеменно не відомо. За попередньою інформацією, водопостачання з Гірнянського водозабору припинено через проблеми з електроживленням. В ДМР очікують  офіційної інформації від КП «Дрогобичводоканал».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *