Три сестрички отримали квартиру

У Дрогобичі троє дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали трикімнатну квартиру.

Ключі від трикімнатної квартири у новобудові на вул. Євгена Коновальця вручили трьом сестрам — Наталії, Христині й Андріані , повідомляє прес-служба ДМР.

Участь у врученні житла взяли Народний депутат України Богдан Матківський, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступники міського голови Дрогобича Ігор Герман та Василь Качмар, начальник відділу-служби у справах дітей Дрогобицької міської ради Ігор Яким та керівник ДБЗТ «Оранта» Оксана Дацюк.

Як зазначають у відділі-службі у справах дітей, до надання житла цій сімейній групі долучилися заступник голови ЛОДА Оксана Стоколос-Ворончук, начальник служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, депутат ЛОР Андрій Ковч, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту ЛОР Михайло Гичка та голова бюджетної комісії ЛОР Олег Домчак.

«В черговий раз нам вдалося отримати кошти та вручити квартиру дітям, які зростали без батьків. Сьогодні ми вручили двоярусну квартиру трьом сестрам, яким на їх зовсім юний вік довелося пройти чимало випробувань. Квартира повністю оснащена газо,- електро,- водопостачанням та водовідведення. Опалення житла — автономне. У кімнатах повністю проведено ремонт. Повністю облаштовано ванну та кухонну кімнати. Тобто житло готове для заселення. І це найважливіше, що попри всі ті негаразди, які є сьогодні у місті, нам вдається робити добрі справи заради наших дітей, бо чужих дітей не буває», — прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Зазначимо, квартиру, яку надали сімейній групі з числа особи та дітей, позбавлених батьківського піклування, закуплено за кошти місцевого та обласного бюджетів, згідно з міською програмою забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Загальна вартість квартири становить 903 675,30 гривень. Загальна площа квартири – 75,3 кв. м.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *