Голодні учні: чому в деяких школах не організовано гаряче харчування

Деякі школярі Дрогобича та Стебника ще щонайменше місяць “будуть голодними” – у них не організовано гаряче харчування.

Чому так? Розповіли в міській раді.

Перед початком навчального року відділом освіти Дрогобицької міської ради було проведено процедуру закупівлі на організацію гарячого харчування дітей у школах міста Дрогобича та Стебника. Як зазначив начальник відділу освіти Петро Сушко, з-поміж усіх шкіл міста Дрогобича проблеми виникли у школах №2 та №9. Причиною цього стало оскарження одним з учасників процедури закупівлі, – зазначають в прес-службі ДМР.

«Участь у процедурі закупівлі брали три учасники. Відповідно до рішення сесії Дрогобицької міської ради, вартість харчування становить 15 гривень на одного учня. Відтак одним з учасників було подано пропозицію щодо вартості послуг у розмірі 14,70 грн, другим — 8,40 грн, третім — 7,99 грн. Але як можна харчувати дітей на 8 гривень при тому, що їм потрібно відшкодувати витрати за спожиту електроенергію, водопостачання, виплачувати заробітну плату та оренду приміщення. Також третій учасник не подав довідки про заборгованість з банку, яка є обов’язковою у тендерній документації, тому процедура була відхилена. У той час другий учасник відмовився від участі у торгах. Таким чином залишився один учасник, який запропонував вартість послуг 14,70 грн. Однак учасниця, яка пропонувала вартість послуг у розмірі 7,99 грн, в останній день десятиденного терміну, відведеного на оскарження процедури закупівлі, заплативши 5000 грн, звернулася зі скаргою до Антимонопольного комітету. Таким чином до 15 вересня процедура організації гарячого харчування дітей у школах №2 та №9 заблокована. Звісно, що ми зацікавлені організувати гаряче харчування у цих школах якнайшвидше, однак всі процедури повинні відбутися в межах чинного законодавства», — прокоментував Петро Сушко.

Така ж ситуація у школах міста Стебника. За словами посадовця, минулого року участь у торгах на організацію гарячого харчування у Стебницьких школах брали п’ятеро учасників. Через їх суперечки, торги вдалося провести аж за третім разом. Цього року, участь у торгах беруть троє учасників. Процедуру торгів оголосили вже вдруге.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *