Справедливість, правосуддя, добро, патріотизм: з чим дрогобичани асоціюють Незалежність

  •  
  •  
  •  
  •  

Що для українців означає вільна країна? Що вони готові покласти на ваги незалежності?

22 серпня у Дрогобичі відбулася ще одна креативна акція від ВІ “Активна Громада” “Інституту “Республіка”

Акція “Зваж свою незалежність” приурочена до Дня народження України. Вона має на меті нагадати громадянам про цінність незалежності та активної участі в побудові своєї громади та країни в цілому.

На центральній площі Дрогобича відбулося дійство, під час якого представники команди ВІ “Активна Громада” разом з мешканцями “зважували” незалежність. А також відбулися бесіди, після яких громадяни з високою вірогідністю будуть робити маленькі кроки на шляху до побудови справді вільної країни.

Координатори ВІ «Активна Громада» запропонували перелік цінностей, якими може вимірюватись незалежність. На одній чаші ваг розмістили незалежність, а от що мало опинитись на іншій мали вирішити дрогобичани. Тож мешканці Дрогобича найчастіше асоціюють незалежність з такими поняттями як: справедливість, правосуддя, добро, патріотизм, воля, свобода слова, сумління. В цьому списку також опинились побажання кращої системи оподаткування для бізнесу.

Цікавим було бачення дітлахів, які також долучились до акції. Для них незалежність – це сім’я, патріотизм, свобода слова і сумління. Також в цей список потрапили боротьба та активна громадська позиція.

Дрогобичани дуже активно брали участь в дійстві, за що ВІ «Активна Громада» дякує.

Також координатори ініціативи вдячні за підтримку акції Туристично-інформаційному центру Дрогобича, зокрема Галереї ваг.

 

Акція “Зваж проходить свою незалежність” проходить у 28 містах України в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *