Повінь на Дрогобиччині: підмило мости, ріка добирається до дороги

Негода наробила шкоди не лише в Карпатах і в Закарпатті – постраждали й деякі села Дрогобицького району.

Як повідомили в Дрогобицькій РДА, в Ясениці Сільній підмило опори моста. В Рибнику – дорожнє полотно на під’їзді до моста на Довге Гірське. В Підмонастирку – р.Бистриця поступово підбирається до дороги.

Тож, як зазначать в райдержадміністрації, сьогодні, 2 липня, відбулося позачергове засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Комісія розглянула питання ліквідації наслідків повені, яка сталася минулими вихідними. Йшлося про першочергові заходи для укріплення моста в с.Ясениця Сільна, дорожнього полотна перед мостом в с.Рибник та берегоукріплення в с.Підмонастирок. Йшлося також про стан забезпечення населення с.Довге Гірське продуктами харчування, медичного забезпечення.

Сільські голови Ясениці Сільної та Рибника інформували про поточну ситуацію. За участю представника Райавтодору, сільських голів постраждалих населених пунктів визначено першочергові заходи, які потрібно провести для безпечного проїзду через зазначені дороги. Райавтодору також доручено поставити обмежувальні знаки для заборони руху важковагово транспорту через міст в Ясениці Сільній. Сьогодні об’єкти дорожнього господарства, які постраждали внаслідок стихії, будуть комісійно обстежені за участю представника облавтодору. За підсумками обстеження буде визначено перелік засобів та робіт, які необхідно невідкладно виконати для укріплення дорожнього полотна. 
За участю представників інвестора відбулося також обговорення умов продовження руслопоглиблювальних робіт на р.Бистриця в районі с.Підмонастирок,” – повідомляють в РДА.

Також зазначено, що через незалежні від райдержадміністрації  обставини інвестор не завершив руслопоглиблювальні роботи на р.Бистриця. В РДА сподіваються на їхнє продовження, ведуться перемовини.

 

Фото з мережі

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *