Дрогобич-Самбір: чому роботи призупинено? /коментар з РДА/

З минулого тижня призупинені роботи із асфальтування автодороги Дрогобич-Самбір. Раніше перекриту для поїзду, тепер дорогу відкрили.

Серед людей поширились чутки, що кошти закінчились і ніхто нічого більше не ремонтуватиме.

Чи це дійсно так? Чому роботи не продовжуються? Про це ми запитали у заступника голови Дрогобицької РДА Віталія Скоропада.

Посадовець повідомив, що з цього приводу щодня має телефонні розмови з начальником служби автодоріг Русланом Кандибором. Та запевнив: панікувати не варто, роботи будуть продовжені.

Отже:

Чому зупинились?

Як  пояснює Віталй Скоропад, у зв’язку із ремонтом дороги Східниця-Новий Кропивник. Дорогою Самбір-Дрогобич на вказану ділянку активно возять асфальт. І перекрита траса ускладнила би ремонтні роботи.

Зараз покладено  перший шар асфальту на вказаній ділянці (Східниця-Новий Кропивник). Кілька днів потрібно на покладання другого шару. І тоді роботи мали б відновитись на автодорозі Дрогобич-Самбір.

Чи відремонтують дорогу в Лішні?

Так, каже посадовець, відремонтують. Від початку села Лішня – і аж до кінця Дрогобицького району.

 

___

Нагадаємо, з минулого тижня призупинено ремонтні роботи на автодорозі Дрогобич-Самбір. Асфальт прокладено до с.Брониця.

Цьогоріч новий асфальт  заплановано покласти  в межах Дрогобицького району. Частина дороги в межах Самбірського району зазнає лише поточного ямкового ремонту. Новий асфальт ця ділянка «побачить», ймовірно, аж у наступному році.

З запланованих на ремонт 232 млн грн цьогоріч буде виконано робіт  на 140 млн.грн.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *