Одружитися за добу – в старовинній віллі у Трускавці

Не картинами єдиними: у художньому музеї Михайла Біласа одружуватимуть молодят.

Ще 4 квітня курортне місто долучилося до урядової ініціативи «Шлюб за добу». За новацією, пари, які виявили бажання стати на рушничок щастя, можуть не чекати на цю подію місяць, а розписатися відразу через 24 години після подачі всіх потрібних документів. Як інформують у міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану, реєструвати пари за добу у курортному місті, ймовірно, почнуть наприкінці травня. Наразі тривають розрахунки цієї послуги, розробляються необхідні договори та документи для старту урядової ініціативи.

Урочисті церемонії планують проводити у пам’ятці дерев’яної архітектури початку XX століття – старовинній Віллі Гопляна, знаній, як художний музей Михайла Біласа. Як зауважують у міському РАЦСі, у такий спосіб реєстрацію актів шлюбу в курортному місті буде розділено: у відділі прийматимуть заяви від тих молодят, які згідні чекати місяць на розписку, у музеї Біласа – одружуватимуть за добу.

«Наразі ми готуємось укласти договір із туристично-інформаційним центром міста щодо реалізації проекту «Шлюб за добу» у художньому музеї Біласа. Також чекаємо на офіційне відкриття цього проекту, яке попередньо заплановане на травень, і на приїзд до нашого міста на цю подію міністра юстиції Павла Петренка», – повідомили у РАЦСі.

Пілотний проект «Шлюб за добу» стартував в Україні ще на початку 2016 року. Станом на 2018 рік проект реалізовують у 58 населених пунктах. За статистикою, новою послугою вже встигли скористалися понад 27 тисяч пар.

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина №9 (39) від  11 травня – 24 травня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *