Акустика від Віктора Винника

Вже вкотре лідер гурту «Мері», музикант Віктор Винник презентує  оновлену версію своєї акустичної музики. Йдеться, власне, про формат акустичного концерту, котрий відбувся у Дрогобичі наприкінці квітня. Послухати старих і нових пісень фронтмена зібралось чимало люду. Сказати, що це був аншлаг – буде занадто пафосно, радше так: попри те, що Віктор Винник та його гурт «Мері» існує на українській сцені вже багато років, його пісні, як і він сам, донині залишаються мегапопулярними та улюбленими для багатьох.

Цього разу для свого акустичного концерту Віктор Винник обрав затишну локацію – ресторацію “Фелліні Піано Бар” (“Fellini Piano Bar”), а не  Народний Дім чи сцену драматичного театру, як це зазвичай відбувається під час великих і довготривалих концертів. Зрештою, акустика куди більше подобається дрогобичанам та дрогобичанкам, принаймні цього разу все минуло дуже вдало, Зустріч виявилась по-домашньому теплою. І попри те, що Віктор Винник виконував свою пісні під гітару без решти учасників гурту «Мері», публіка не вщухала із оплесками. Кожна пісня була проспівана не лише ним, але усіма разом в унісон, оскільки на концерт зібрались справжні фанати та фанатки, котрі точно знали майже усі пісні на пам’ять. Нагадаю також, що схожий формат концерту нещодавно відбувся у Трускавці в ресторації «Вілла Клюберга».

Акустика вечора не обмежилась лише піснями. На вечірці була представлена і нова дебютна книга  Віктора Винника під назвою «90/60/90». Автор вже презентував її містами України, але цього разу представлення у поєднанні зі старими та новими піснями, по-моєму, було справді музичним та не нудним. Власне, що книга «90/60/90» – це таке собі музичне чтиво, де тексти тісно пов’язані із музикою. А все тому, що сама назва є промовистою – так звані лихі дев’яності в описах автора стають щасливими, безтурботними, шаленими і такими, про яких хочеться захоплено розповідати. Що Віктор Винник і зробив у вигляді pocket book.

Ну тепер ви вже знаєте, про що йдеться у книзі, і вам залишається лише її прочитати, якщо ви цього досі не зробили! Так, уявіть собі, що навіть дев’яності можуть бути щасливими, ну принаймні в час студентства автора, який дуже трепетно і водночас із гумором описує найкращі моменти цієї невмирущої епохи. А найцікавіше, що усі розповіді були написані Віктором у славнозвісній електричці, в якій тодішній студент повертався з навчання додому чи навпаки. Потім усі рукописи надрукували, приправили оновленими текстами, відредагували і вуаля – книга готова! Про саму книгу можна довго розповідати, але коли вона гармонійно поєднана із піснями, передмовами, розповідями та жартами – з цього виходить чудова презентація акустичної вечірки.

Словом, навіть якщо ви не вельми часто відвідуєте повноцінні концерти гурту «Мері», то завітати на вечір акустики від Віктора Винника вам таки колись доведеться, бо такий формат зустрічі неодмінно сподобається усім, хто хоч раз там побуває. Тим паче, Віктор пообіцяв, що ще раз залюбки зіграє для дрогобицьких слухачів та слухачок. Нам же залишається дочекатись літа…☺

Єва Райська

Медіа Дрогобиччина №9 (39) від  11 травня – 24 травня

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *