Як отримати медичні послуги у Дрогобичі?

Проблема взаємостосунків Дрогобича з прилеглими територіями і неповернення ними коштів за пролікованих хворих – стара як світ.

Врахувавши основні моменти медичної реформи і проаналізувавши ситуацію, у Дрогобичі вирішили наступне:

  1. Амбулаторний прийом іногородніх пацієнтів лікарями ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ медзакладів Дрогобича проводитиметься лише після укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»;
  2. Проведення амбулаторного прийому вузькими спеціалістами можливе лише за наявності скерування від лікарів первинної медичної допомоги КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», у разі укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»
  3. Госпіталізацію планових іногородніх пацієнтів проводити лише за наявності скерування на госпіталізацію від:
    – лікарів лікувального закладу за місцем проживання з печаткою даного лікувального закладу;
    – лікарів первинної медичної допомоги КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», в разі укладення з ними «Декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги»
  4. Госпіталізацію ургентних хворих проводити лише по життєвих показах, в іншому разі – після проведеного обстеження, консультування та наданої медичної допомоги в умовах приймально-ургентного відділення, скеровувати пацієнта з лікувальними рекомендаціями на лікування у заклад охорони здоров’я за місцем проживання або у заклади третинного рівня надання медичної допомоги.

Врахуйте ці моменти, якщо маєте намір лікуватися у Дрогобичі.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *