Нова дорога на Трускавець: проект

Сьогодні у районі працюють проектанти об’їзної дороги, яку прокладатимуть у зв’язку з карстовими проваллями та небезпекою обвалу ділянки автодороги Дрогобич-Трускавець.

Про це повідомляє Дрогобицька РДА.

“У першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулася робоча нарада за участю представників Служби автомобільних доріг області, проектної фірми ТІП “Сінк плюс” з Києва, Модрицького сільського голови Мирона Флюнта, керівників СГХП “Полімінерал”, Дрогобицького та Бориславського РЕМів, газового управління, місцевого підрозділу Укртелекому, Дрогобицького водоканалу, управління Держгеокадастру та інших.
Представники Служби автомобільних доріг представили карту-схему території, через яку пролягатиме нова дорога. Відбулося узгодження деталей, обговорення та погодження карти присутніми керівниками.
Згодом учасники наради виїхали на місце майбутнього будівництва дороги.
За підсумками роботи відбудеться нанесення на детальний план існуючих мереж та комунікацій. Також, сьогодні на сесію Модрицької сільської ради виноситься погодження земельних питань, пов’язаних з будівництвом дороги.
Як зазначили представники Служби автомобільних доріг, всі документальні роботи будуть завершені в найкоротші терміни для того, щоб якнайшвидше розпочати будівельні роботи”, – повідомляють в райдержадміністрації.

За попередніми прогнозами, дорогу почнуть будувати вже цього року. 5 кілометрів проляжуть навпростець, землями села Модричі. Заїзд – від перехрестя доріг Трускавець-Львів – Дрогобич – Трускавець, виїзд – біля озера на автодорозі Трускавець-Борислав.

Вартість будівництва наразі не відома.

 

Проект дороги

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *