Громада схвалила нові «Правила Благоустрою міста Борислава»

27 березня у Бориславській міській раді відбулись громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акту – рішення Бориславської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в місті Бориславі».

Правила були розроблені КП «Муніципальна рада Бориславської міської
ради» та відповідають Законам України, зокрема тим, що вступили в дію 1 січня 2018 року.
Правила благоустрою спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і містять загальнообов’язкові норми щодо порядку здійснення благоустрою, належного утримання та раціонального використання території міста, організації упорядкування та охорони об’єктів благоустрою міста за порушення яких настає
відповідальність, передбачена Законодавством України.
У разі прийнятті Правил на сесії міської ради, вони стануть суттєвим інструментом у руках Муніципальної варти та громади міста. Як нам пояснив заступник директора Муніципальної варти Ігор Антоник, протоколи на порушників тепер зможе складати будь-який балансоутримувач. Наприклад – голова ОСББ. Далі протокол розглядатиме комісія міської ради.
Згідно діючим правилам, повноваження муніципалів обмежуються слідкуванням за чистотою біля МАФів, вуличною торгівля, підпалами сухого листя чи трави.
З Правилами можна ознайомитись  тут.

Юля Гасій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *