Понад 27 мільйонів, знайомі фірми і розведення овець: ремонт на Грушевського вражає, ще не розпочавшись

Маєте нещастя їздити вщент розбитою вулицею Грушевського? Трохи надії:  дорогу цьогоріч таки відремонтують. Мабуть.

У лютому цього року Департамент міського господарства Дрогобицької міськради оголосив тендер на визначення виконавця робіт із ремонту вказаної дороги. На капітальний ремонт вул.Грушевського в місті Дрогобич планували витратити 27 мільйонів 883 тисячі 809 гривень 60 копійок.

Сьомого березня було проведено аукціон, в якому за підряд змагалося чотири учасники.

Найменшу суму – 27 мільйонів 426 тисяч 994 гривні – запропонувала корпорація “Укртрансжилбуд”.

Станом на сьогодні очікується визначення переможця, яким, ймовірно, і стане ця компанія.

Дрогобичанам  “Укртрансжилбуд” відомий, оскільки саме ця структура  виграла тендер на реконструкцію площі Ринок у місті.

Як вдалося з’ясувати з допомогою CEO YouControl,  у минулому році єдиними доходом фірми зазначається дохід з державних тендерів. Виграний тендер був один – на суму 24 мільйони 610 тис.грн. І це – якраз реконструкція площі Ринок.

Перед тим левову частку тендерів фірма “брала”  на Тернопільщині.

Зареєстрована у місті Івано-Франківськ.

Має розгалужену судову історію.

Розмір статутного капіталу – 1 тисяча гривень.

 

Серед учасників аукціону також:

ТОВ “ПКМ -121”. У 2017 році дохід фірми – тендери.  Вся сума – 4 мільйони 159 тис.грн – це підряди від Департаменту міського господарства ДМР на шлагбаум, світильники і капремонт сміттєзвалища.

ТОВ “Теркомбуд”. Неповних два роки з моменту заснування. Всі ці два роки дохід – тендери. Замовники – з Тернопільської, Хмельницької та Львівської областей. Львівська область – мова про місто Дрогобич.  Замовник – УКБ. Підряд – реконструкція даху ЗОШ  №7 по вул. Грушевського, 11 в м. Стебник за понад  3 млн.грн

ТОВ “ЕФЕОГЛУ ГРУП“. Основний вид діяльності  – розведення овець і кіз. Фірма зареєстрована в Києві. Засновник – Ефеоглу Невзат, мешканець міста Анкара (Туреччина). З моменту заснування фірми минув 1 рік та 4 місяці. Будь-які дані про фінансову діяльність не прослідковуються.

 

Марія Кульчицька,

фото з мережі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *