Проїзд для пенсіонерів Стебника залишиться платним

Згідно з ухваленим рішенням Асоціації перевізників Львівщини, з 20 січня люди з пенсійним посвідченням мають оплачувати повну вартість проїзду у громадському транспорті. Крім того, зросла ціна і на сам проїзд. Тепер, щоб дістатися зі Стебника до Дрогобича потрібно викласти аж 14 гривень, а до Трускавця – 10 гривень.

Перевізники таке різке зростання ціни та зменшення пільгових категорій на безкоштовний проїзд пояснюють невирішенням цієї проблеми Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України. Кажуть і про те, що проїзд цих категорій компенсовують лише в обсязі 10-15 % від необхідної вартості.

У сусідніх Дрогобичі та Трускавці місцеві органи виконавчої влади ухвалили рішення про компенсацію коштів перевізникам за безоплатне перевезення цих категорій пасажирів. У Стебнику ж пенсіонери змушені і надалі платити за проїзд.

На черговому засіданні сесії (30 січня 2018 року) міський голова Стебника Петро Старосольський зазначив, що у місцевому бюджеті просто немає таких коштів, адже для цього потрібен майже один мільйон гривень. Зате учні та студенти будуть оплачувати 75% вартості проїзду, запевнив мер.

Місцевий перевізник Роман Бойко ( ТзОВ “Канзас”) коментувати подорожчання проїзду відмовився.

Медіа Дрогобиччина №3 (33) від 16 лютого

 Олеся Німеровська

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *