День музейних селфі у Дрогобичі

  •  
  •  
  •  
  •  

17 січня дрогобичан та гостей міста  запрошують долучитись до всесвітнього флешмобу – день музейних селфі!  Це чудова нагода  збагатитися новими відкриттями та враженнями і поповнити свої фотоальбоми гарними світлинами із яскравими декораціями та цікавим антуражем.

За міжнародними умовами потрібно:

 

Ви можете також надіслати фото на пошту музею drogkm@ukr.net, або в особистому повідомленні на Facebook чи Twitter. Ми залюбки опублікуємо їх на музейних сторінках.  Автора найцікавішого фото чекатиме сюрприз! Винагорода чекає також найактивнішого учасника флешмобу, котрий відвідає в цей день найбільше музейних експозицій та оприлюднить фото із різних локацій. Переможця встановимо по зазначених тегах за кількістю лайків.

Увага! Акція має застереження: Заборонено використовувати спалах при фотозйомці, це шкодить музейним раритетам; Зроблене в музеї селфі не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Флешмоб проходитиме майже у всіх відділах та експозиціях музею. Зокрема,  у Церкві святого Юра (вул.Солоний Ставок,25),  де  можна буде сфотографуватись (без спалаху!!!) на фоні унікальних розписів.

У Палаці мистецтв (ВУЛ.Шевченка,38) вас  чекає товариство Бруно Шульца у ексклюзивному інтер’єрі його кімнати, що реконструйована в стилі початку XXст. Тут  ви також зможете долучитись і до плеяди видатних постатей минулого разом із графами та графинями роду Лянцкоронських та великою колекцією їхніх «скарбів», зібраних у навколосвітніх мандрівках(зброя, меблі, текстиль, порцеляна, різьба, графіка та живопис). Оригінальну декорацію до вашого авто-фотопортрету обов’язково створять величезні полотна неймовірно красивого батику у виставці  “Всі звеселяться” від двох одеських художниць Анжели Голодецької і Людмили Богайчук. А на виставці “Ангели України” відомої мисткині родом з Дрогобича Наталі Курій-Максимів можна зробити селфі із мальованими на склі «ексклюзивними охоронцями» багатьох українських областей та міст.

Комусь буде цікаво стати до знимки із ляльками у новорічно-казковому вернісажі «Рідна іграшка», де багато народних та авторських екземплярів у різних техніках, а хтось – поспішить у Відділ природи (вул.І.Франка,32) на селфі з вепром та ведмедем, чи дрібнішими тваринками і птахами.

Тим часом у Галереї сакрального мистецтва (вул.Січових Стрільців,18) на фото з вами чекатимуть ангелята і всі святі з таємничими атрибутами і блискучими німбами. А у Відділі історії (вул.І.Франка,32) ви зможете зануритись у дрогобицьку давнину та сфотографуватись серед яскравого бойківського вишиття, із знаряддями та виробами народних ремесел і промислів, поряд із видатними вихідцями Дрогобиччини, а також відчути свою єдність із давніми та сучасними українськими героями біля діорами «Повстанської криївки» чи у інсталяції реліквій Майдану.

Якщо ж у вас не буде можливостей для пошуку улюбленого експонату у музейних залах, то можна підримати флешмоб зробивши селфі просто перед фасадом якоїсь із філій.

Фотографування у експозиціях (селфі!!!) –  безкоштовне.

Вхідний квиток – від 10 до 30 грн. (залежно від відділу)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *