Східниця у цифрах

У жовтні в Східниці відкрили новозбудовану питтєву галерею мінеральної лікувальної води типу «Нафтуся» № 21, 21-а на вул. Зарічній. На її будівництво Східницька селищна рада витратила 274 тис. грн. Згідно договору, ТзОВ «Карпатбуд» мало завершити будівництво ще у липні.
Джерела 21 та 21-а входять до складу тих, за відновлення та збереження яких у руках громади боролись східницькі активісти, витрачаючи на виготовлення необхідної документації власні кошти.
Для порівняння, вартість рекламного напису “Я люблю Східницю” становить майже 200 000 грн. Кожна буква чи символ напису коштує більше 18 000 грн. На проведення фестивалю «Східницьке літо» у 2017 році, згідно порталу публічних закупівель “Рrozorro”, з бюджету селища було витрачено близько 800 тис. грн. На ремонт доріг та пішохідних доріжок, які, зі слів східничан, подекуди ремонтують по кілька разів на рік, у 2017 році пішло майже 2 млн. грн. коштів громади. Приблизно така ж сума – на вуличне освітлення. Водночас, на ліквідацію ситуації, коли замість каналізацій фекалії течуть аби-де – нічого.

Юлія Гасій, Медіа Дрогобиччина №13 (27) від 03 листопада

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *