Бо загинув…

  •  
  •  
  •  
  •  

Нещодавно у Стебнику (мікрорайон Солець) відкрили та освятили пам’ятний знак загиблому воїну АТО Володимиру Іванику. Нагадаємо, Володимир Іваник загинув 21 червня 2017 року під час бою в Авдіївці. Доброволець служив у розвідувальній роті 5-го добровольчого батальйону “Правий сектор”,  у підрозділі “Арат”.

Запрошені на подію гості – батьки, побратими героя, командир підрозділу, місцеві урядники, ветерани УПА та школярі – згадували Володимира як чесну та правдиву людину. Зокрема, командир розвідки Української добровольчої армії Руслан Щербан згадував, що “…на жаль, війна триває і в нас нічого не змінюється. І дякуючи тим хлопцям, що стоять на передовій та тим, що лежать у землі, ми спокійно стоїмо тут. Але життя триває і так має бути. Усі повинні пам’ятати, що ті хлопці забезпечують наш спокій тут”.

Роман Гарасим’як, воїн АТО, згадав Володимира наступними словами: “Хочу, щоб діти, котрі щодня будуть приходити до цієї школи, пам’ятали, що Володя був патріотом на ділі, а не на словах. Він добровільно пішов захищати ваш з нами спокійний сон. Хай пам’ять про нього вічно живе і в наших серцях, і в наших вчинках.”

Місцевий священнослужитель освятив дошку, яку розмістили на приміщенні Солецької школи, де навчався Володя.

Олеся Німерівська, Медіа Дрогобиччина №13 (27) від 03 листопада

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *