"Я повертаюсь у Львів": прем'єра від Ярека

Днями Я-Рек презентував в мережі свою нову композицію “Я повертаюсь у Львів”. Розмова на цю тему була опублікована на Порталі YarekSound. Її пропонуємо вашій увазі.

Нарешті на студії завершена робота над новою піснею ЯРека під назвою “Я повертаюсь у Львів”. То ж до вашої уваги прем’єра треку, а також коротке інтерв’ю з виконавцем та автором пісні про те як народжувалась пісня.

Студія: Чому власне про Львів? По великій мірі, ти і не львів’янин

Ярек: Взагалі, в первинному варіанті вона і не мала бути про Львів. Я її ще задумав написати рік тому, і ставку робив не на текст, а на музику. У мене усі
 пісні в парному розмірі. Захотілося чогось нового. Спочатку  пісня мала бути жартівливого характеру, але коли стало зрозуміло що вже пора приступати до роботи в студії, а текст як такий відсутній, тоді подумав собі: «Уся ця робота чистої води творчість, чому б не написати щось, що в даний момент є в емоціях, спогадах.» І якось так ненароком вийшло про Львів.

Студія: Знову повторюся: а чому саме Львів, а не Трускавець, Київ чи інше місто?

Ярек: Про Трускавець колись вже писав (сміється), а про Львів є море поезії, а пісні жодної. Йдеться про мій репертуар. Хоча, ні, колись давно була пісня «Вечірній Львів», але вона наразі потребує перегляду.

Якщо повертатися до питання про Львів, тут можна говорити багато, та й, думаю, неварта нікого переконувати, що саме місто надихає на творчість. В моєму ж житті Львів відіграв неабияку роль: там навчався, там відбувалося багато важливих для мене моментів, і, врешті, там багато знайомих і друзів, тому знову і знову «Я повертаюсь у Львів».

Студія: Питання про непарний ритм пісні. Чому саме він, адже в сучасній музиці це повний неформал?

Ярек: Теж так думав, але пісня вийшла цілком форматною. Взагалі, те бачення, яке мав на старті -взагалі не співпадає з фінішним результатом. Зміни і доповнення, які робилися в процесі роботи, на мою думку, лише покращили пісню. Ну а далі вже висновки робити слухачам.

Студія: Пісню створено, що далі?                                  

Ярек: А далі нові пісні. Хоча, думаю, що ще з цією піснею ми трохи по працюємо в плані відео. Наразі це мрії, але, можливо, і вдасться створити відео на цей трек.

Студія: Останнє запитання: чому прем’єра саме зараз?

Ярек: Справді, планував зробити її десь в квітні чи травні. Та завершили на студії її раніше, і вже за традицією її розіслав своїм товаришам для отримання перших вражень. Така-собі апробація. Проте, волею не волею, але трек уже попав в мережу Інтернет, тому немає сенсу відкладати прем’єру.

Послухати прем’єру від Ярека можна ТУТ