Дрогобич – перше місто Львівщини, у якому розпочала роботу всеукраїнська ініціатива «Активна Громада»

У Дрогобичі розпочала роботу всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від ВГО «Інститут «Республіка».

24 міста України долучені до всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Першим містом в проекті зі Львівщини став Дрогобич.

У Дрогобичі, зокрема, уже підписано ряд Меморандумів про співпрацю з політичними партіями, як «Українська Галицька Партія», «Громадський рух «Народний контроль», ВО «Батьківщина» та «Громадянська позиція», партійці якої спільно з громадськістю проведуть семінари-тренінги для студентської молоді, круглий стіл та візьмуть участь в молодіжних дебатах на тему виборчого законодавства.

Уже сьогодні у Дрогобичі проговорено подальшу співпрацю з низкою навчальних закладів міста, на черзі – підписання Меморандумів та робота із молоддю.

В межах роботи також заплановано проводити зустрічі з містянами та інфогодини, під час яких координатор ініціативи «Активна Громада» розповідатиме мешканцям про інструменти взаємодії з владою, проводитиме соціологічне анкетування та ін.

Примітка. Всеукраїнська кампанія “Активна Громада” – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО “Інститут Республіка”.

Контактна особа: Марія Кульчицька, координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у м.Дрогобич

067-309-37-43; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.(з приміткою «Активна громада»)

Сторінка у Фб Активна громада міста Дрогобич

ВГО Інститут Республіка