У жахливій аварії в Іспанії постраждала сім'я зі Стебника

У жахливій аварії в Іспанії постраждала сім’я зі Стебника. Про це стало відомо від голови Спілки українців у Португалії, який  повідомив Експресу нові деталі автокатастрофи, що трапилась в Іспанії за участю української родини, котра їхала з Португалії до України.

Українці зіткнулися з вантажівкою, але хто був винний, нам поки не відомо, – каже Павло Садоха. – Це сталося на національній дорозі А1 в Іспанії біля міста Бургуш, що розташований на відстані приблизно 1000 кілометрів від Лісабону. Зі столиці Португалії українська сім’я виїхала в Україну. Ця родина родом з міста Стебника Львівської області”.

За словами керівника Спілки, батьки загинули на місці події. А їхній син Роман Детинишин, якому 29 років, зараз у дуже важкому стані з численними переломами і пошкодженими легенями. Він – активний учасник Євромайдану у Португалії.

Лікарі кажуть, що хлопець виживе, – каже далі пан Садоха. – Він, до речі, мав одружуватися цього місяця. Його сестра Уляна, якій 24 роки, отримала також численні ушкодження, але зараз при свідомості”. Спілка українців у Португалії повідомляє, що страхова компанія зараз вирішує низку проблемних питань, пов’язаних з автокатастрофою. “Тіла батьків будуть відправлені в Португалію, – додає Павло Садоха. – А потім все залежатиме від рішення родини… Ми будемо старатися допомогти їм усім, чим можемо”. За словами керівника Спілки українців у Португалії цей трагічний випадок розкриває одну дуже широку проблему, з якою зіштовхнулись українці Португалії. “Міжнародні авіалінії України скасували прямі рейси з Києва до Лісабону,  – пояснює він. – І це спонукає українців їздити до дому власним транспортом. 4 тисячі кілометрів – це дійсно велике навантаження. Люди виснажуються, бо всі спішать подолати цей шлях якомога швидше, щоб довше пробути в Україні”.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *