Про бюджет, стрільбище та дороги

Минулого тижня розпочала роботу сесія Дрогобицької райради. Пленарні засідання продовжились і цього тижня. Йшлося про різне – від екології до бюджету, стрільбища, доріг та житла для дітей сиріт.

Передусім, голова районної ради Михайло Сікора відрекомендував депутатському корпусу на посаді голови Дрогобицької райдержадміністрації їхнього колегу-депутата Володимира Шутка. Михайло Сікора висловив сподівання на ефективну співпрацю нового керівництва райдержадміністрації з районною радою.

З напутнім словом до новопризначеного голови РДА звернувся єпископ Григорій (УГКЦ), який побажав новому очільникові району Соломонової мудрості, яка допоможе йому мудро і справедливо виконувати свої обов’язки. Владика Григорій запевнив керівника у підтримці Церквою всіх добрих починань влади, які спрямовані на користь народу.

O. Петро (УПЦ КП) від імені єпископа Якова привітав Володимира Шутка на високій посаді та зазначив, що керівникові треба бути милосердним як Святий Миколай, любити людей, бо любов дає людині снагу до добрих справ.

Відтак начальник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун інформував про виконання районного бюджету Дрогобицького району за І квартал 2016 року. Посадовець, зокрема, наголосив, що обсяг платежів до загального фонду місцевих бюджетів становить 137,5%  до планових призначень, план надходжень податків та платежів до загального фонду районного бюджету виконано на 114%, але деякими сільськими  радами  не  забезпечено  виконання  дохідної частини місцевих бюджетів, тому з початку року зросла недоїмка до районного бюджету на 78,0 тис. грн. Дрогобицькій райдержадміністрації, сільським, селищним радам спільно з ОДПІ у Дрогобицькому районі доручено активізувати  роботу  щодо забезпечення надходжень  акцизного  податку та виявлення платників, які нараховують заробітну плату з порушенням вимог законодавства. 

На сесії районної ради було прийняте рішення внести  зміни  до  районного  бюджету Дрогобицького району  на  2016 рік, а саме збільшити обсяг доходів районного бюджету на 2016 рік в сумі  1 019 940 грн., з них доходи загального фонду бюджету в сумі 312 500 грн., доходи спеціального фонду – 707 440 грн. та збільшити обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі  1 313 360 грн., збільшити обсяг видатків спеціального фонду –  1 801 580 грн.

Також VI чергова сесія Дрогобицької районної ради затвердила екологічну Програму Дрогобицького  району на 2016-2017 року та прийняла звернення до Львівської обласної ради та облдержадміністрації щодо  вжиття необхідних заходів по передачі військового стрільбища на території Уличненської сільської ради з підпорядкування  Міністерства  внутрішніх  справ  України в підпорядкування Міністерства оборони України на баланс військової частини А 1108, оскільки вказане військове стрільбище  понад 20 років взагалі не використовується за своїм призначенням, а особовий склад в/ч вимушений здійснювати постійне переміщення на значну відстань на військове стрільбище в Стрийський район, витрачаючи при цьому час та паливно-мастильні матеріали.

Крім того, депутати заслухали представника Служби автомобільних доріг у Львівській області Олександра Кобрина, який доповів про стан утримання автомобільних доріг та мостів у Дрогобицькому районі.На капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Дрогобицького району з обласного бюджету передбачено 24 млн. 100 тис. грн., з них на дорогу Дрогобич – Комарно – 17 млн. грн., Дрогобич -Довголука – 3 млн. 100 тис. грн., Новошичі – Ріпчиці – 4 млн. грн.та ще 5 млн. грн., а саме на дороги Меденичі – Летня – 3 млн. 100 тис. грн., Вороблевичі – Рихтичі – 200 тис. грн., Дрогобич – Довголука – 200 тис.грн., Новошичі – Ріпчиці – 500 тис. грн., Нове Село – Болехівці – 800 тис. грн., Нижанковичі – Стрий – Нижні Гаї – 200 тис. грн.

Депутати зазначили, що значна частина доріг в Дрогобицькому районі та окремі мости перебувають у незадовільному та аварійному стані. Службі автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор» з метою обмеження навантаження на дорожнє полотно та недопущення його руйнування доручено вжити необхідних заходів, в тому числі встановити відповідні дорожні знаки, щодо обмеження руху великовагових транспортних засобів в денний час.

Також районні обранці затвердили районну Програму  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Дрогобицькому районі на 2016-2018 роки., Програму охорони, захисту та відтворення лісів на території  Дрогобицького  району на  2016-2020 роки, організаційні  заходи щодо підготовки до святкування 160-ої річниці від дня народження І.Франка., прийняли звернення до Верховної  Ради України та Кабінету Міністрів   України щодо зменшення тарифів за комунальні послуги та разом сільськими та селищними головами обговорили питання децентралізації й проекту перспективного плану району, інформують у Дрогобицькій РДА.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *