Дрогобич коротко: візит Порошенка, сесія міської ради та ремонт доріг

Президент України має намір відвідати Дрогобич

До 160-річчя від Дня народження українського поета Івана Франка до Дрогобича планується приїзд Президента України Петра Порошенка.

Про це сьогодні, 16 травня, на нараді в Ратуші повідомив перший заступник міського голови Ігор Герман.

19 травня у Дрогобичі відзначатимуть День вишиванки

Про це на щотижневій понеділковій нараді з керівниками служб міста повідомив міський голова Тарас Кучма.

Цього дня, а саме 19 травня, працівникам виконавчого комітету та працівникам інших служб міста пропонується одягнути вишиванки чи прикрасити одяг елементами національної символіки.

“Дрогобич має стати взірцем щодо відзначення Дня вишиванки, адже те що ми носимо вишиванку – вияв особистої позиції та патріотизму до України”,  – наголосив міський голова Дрогобича.

Окрім цього, 19 травня, о 15 год. на центральній площі міста запланований концерт за участі мистецьких колективів міста Дрогобича.

Тож долучаймося до Дня вишиванки, дорослі та юні дрогобичани, усі, хто відчуває себе справжнім українцем!

У Дрогобичі гаряча пора ремонту доріг

Як повідомив перший заступник міського голови Ігор Герман , наразі, у місті завершується капітальний ремонт ділянок по вулиці Володимира Великого (1,5 млн.грн.) та Євгена Коновальця, на яку також скерували близько 1 млн.грн. До капітального ремонту доріг входить заміна дорожнього полотна та часткова заміна бордюрів. Найближчим часом капітальний ремонт розпочнеться на вулиці Стрийській (Шляхопровід), на яку розраховано 1,3 млн.грн. Завершується капітальний ремонт тротуарів по вулиці Самбірській. Капітальний ремонт цих доріг не проводився більше 10 років.

Окрім цього, завершено поточний ремонт доріг на вулицях: 22 січня, Стрийській, район Млинок, Музичній, Данила Галицького, Завалля та інше. На цей вид робіт з міського бюджету виділено 1 млн.грн.

Проведено обстеження та складено дефектні акти на поточний ремонт  внутрішньоквартальних доріг в мікрорайонах вул М. Грушевського, Є.Коновальця, В. Великого, О. Гончара, Кн. Ольги, Довженка, Остапа Вишні та інш.

На ремонт доріг капітального характеру цього року з міського бюджету буде виділено понад 6 млн.грн. Також Ігор Миколайович додав, що це та критична межа, яка за 3-4 роки виведе наше місто на середній рівень якості доріг.

У містах Дрогобич та Стебник житлову субсидію одержує близько 19,5 тисяч родин

1 квітня 2016 року закінчився опалювальний період. Всім отримувачам житлових субсидій проведено автоматичний перерахунок субсидій без врахування вартості центрального опалення чи природного газу на опалення.

Для тих сімей, які отримували субсидію з 1 травня 2015 року по квітень 2016 включно, буде проведено нове нарахування субсидії з 1 травня 2016 року , після отримання даних про доходи за 2015 рік з Державної фіскальної служби та даних із житлово-комунальних організацій.

Нагадаємо, що з початку 2016 року сума нарахованих субсидій становить 79,3 млн. грн., за опалювальний період 2015-2016рр. – 135,9 млн. грн.

Середній розмір призначеної субсидії становить 1336,71 грн., а середньомісячний дохід на особу у домогосподарствах, які отримують цю допомогу – 1274,67 грн.

З початку року 220 учасників АТО отримали допомогу на загальну суму 125,0 тис. грн.

13 травня, у мармуровій залі Ратуші відбулася чергова зустріч міської влади з учасниками АТО та їх сім’ями. Такий захід, який вже став традиційним, відбувається щомісяця заради підтримки діалогу з атовцями та вирішення їх соціально-побутових проблем. Під час зустрічі обговорювалися питання, що нині турбують воїнів, а це передусім питання виділення земельних ділянок.

Зустріч проведена першим заступником міського голови Ігорем Германом, який надав поради з питань виділення землі. Крім того, Ігор Герман вручив матеріальну допомогу 54-ом учасникам АТО. Її загальна сума становить 31,5 тис. грн.

З початку року 220-ть учасників АТО отримали допомогу на загальну суму 125,0 тис. грн.

«Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення»

У приміщенні Дрогобицької міської ради відбувся круглий стіл на тему: «Співпраця заради посилення правових можливостей вразливих груп населення». Організували спільно захід: Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Дрогобицька міська рада, Добровільне товариство захисту дітей-інвалідів «Надія»,   депутат Львівської обласної ради Андрій Ковч.

Під час заходу Марія Николаїшин – директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – розповіла про діяльність центру на території міст Дрогобича та Стебника, а також про плани на майбутнє.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючий справами виконкому Володимир Коцюба у своїй доповіді зауважив про важливості поглиблення взаємодії між усіма державними установами з метою забезпечення доступу громадян до безоплатної правової допомоги.  У свою чергу  голова Добровільного товариства дітей –інвалідів «Надія» Ірина Дзюрах  доповіла про взаємодію соціальних інституцій, які працюють для осіб, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.

Також до мікрофону підходили Андрій Ковч –  депутат Львівської обласної ради, Мирослав Сисан  – начальник Дрогобицького міського сектору кримінально – виконавчої інспекції, Володимир Шутко – начальник сектору ювенальної превенції Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області, активісти громадських організацій, адвокати.

Завершився захід підписанням учасниками круглого столу договору про співпрацю.

У середу відбудеться друге пленарне засідання ІХ сесії міської ради (перелік питань)

18 травня о 10 год. відбудеться друге пленарне засідання IX сесії Дрогобицької міської ради. На сесії розглядатимуться питання:

1. Про затвердження порядку денного ІХ сесії Дрогобицької міської ради

2. Про затвердження цільової Програми придбання та встановлення комунікаційних засобів прийому – передачі інформації на 2016 рік

3. Про затвердження Програми удосконалення казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів шляхом покращення матеріально-технічної бази Дрогобицького управління Державної казначейської служби України Львівської області

4. Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 18.12.2015 № 41 “Про затвердження структури виконавчих органів Дрогобицької міської ради, загальної чисельності та витрат на їх утримання”.

5.  Бюджеті питання

5.1. Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2016 рік

5.2. Звіт про міський бюджет м. Дрогобича  за І квартал 2016 року

6. Земельні питання

6.1. Про  відміну окремих пунктів  рішень міської ради.

6.2. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

6.3. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо

відведення земельних ділянок.

6.4. Про відмову в передачі у власність земельних  ділянок та у наданні

дозволів на виготовлення проектів відведення земельних ділянок, у включенні в перелік для продажу земельної ділянки,у внесенні змін у рішення.

6.5. Про надання в оренду та продовження терміну оренди  земельних

ділянок.

6.6. Про продовження терміну дії рішення міської ради.

6.7.    Про припинення права користування земельною ділянкою.

6.8. Про затвердження технічної документації з визначення частки площ земельних  ділянок.

6.9. Про надання згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

6.10.  Про продаж земельних ділянок у власність.

6.11. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведенням земельних ділянок.

7. Питання приватизації

7.1. Про  внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 12.11.2009р. № 970 “Про затвердження положення про порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди коммунального майна Дрогобицької міської ради”.

7.2. Про  внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.06.2009р. № 902 “Про затвердження положення про продаж об’єктів комунальної власності шляхом аукціону”.

7.3. Про  внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.06.2009р. № 903 “Про затвердження положення про продаж об’єктів комунальної власності шляхом конкурсу”.

7.4. Про  внесення змін до рішення сесії Дрогобицької міської ради від 25.06.2009р. № 904 “Про затвердження положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності”.

7.5. Про надання дозволу на списання основних засобів.

7.6. Про внесення змін до рішення №111 від 28.01.2016року “Про продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень”.

7.7. Про передачу в оренду нежитлових приміщень та встановлення розміру орендної плати.

7.8. Про взяття на баланс, передачу в оренду нежитлових приміщень та

встановлення розміру орендної плати за адресою: м.Дрогобич вул.Міцкевича, 5.

7.9. Про взяття на баланс  та передачу  в оренду нежитлових приміщень за адресою: м.Дрогобич вул.С.Стрільців,11.

8. Про виведення Будинку працівників освіти з числа позашкільних навчальних закладів мм. Дрогобича та Стебника

9.Затвердження комплексної Програми “Розвиток туризму в місті Дрогобичі 2016-2018 роки”.

10. Про затвердження цільової програми фінансування по об’єкту (перший етап): “Будівництво міського кладовища на вул. П.Орлика в м. Дрогобич Львівської області” на 2016 – 2018 рр.

11. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Дрогобича водопровідних мереж від ТзОВ «Декарест»

12. Різне.

До місцевих бюджетів надійшло понад 16 млн. гривень єдиного податку

За чотири місяці 2016 року платники податків Дрогобицької ОДПІ, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 16,2 млн. грн. єдиного податку, у тому числі скарбниці Дрогобиччини поповнено на 9 млн. грн., бюджет Борислава – на 3,5 млн. грн., бюджет Трускавця  –  на 3,7 млн. грн.  Це на 3,9 млн. грн. перевищує розрахункові показники, які виконано на 132,4% , та на 5,4 млн. грн.  більше, ніж за відповідний період минулого року.

Понад 73% цієї суми надійшло від спрощенців-фізичних осіб. Нагадуємо підприємцям, які є платниками єдиного податку ІІІ та ІІ групи, що у разі, якщо обсяг отриманого ними доходу в календарному році перевищить один мільйон гривень, виникає обов’язок застосовувати реєстратори розрахункових операцій при здійсненні розрахункових операцій в готівковій формі.

 

АНОНС. У середу, о 10:30, відбудеться пряма прямий радіоефір з заступником міського голови з гуманітарних та соціальних питань Олегом Дукасом

У середу, 18 травня, о 10:30, відбудеться прямий радіоефір на радіо «Франкова земля» з заступником міського голови з гуманітарних та соціальних питань Дукасом О.Я.

Номер телефону прямої лінії 2-11-43.

АНОНС. У четвер, з 11:00 до 12:00, відбудеться пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти Петром Сушком

У четвер, 19 травня, з 11:00 до 12:00, відбудеться пряма телефонна лінія з начальником відділу освіти Петром Сушком.

Номер телефону прямої лінії 3-71-77.

Увага! Відбуватиметься оповіщення населення

У середу, 18 травня з 14:40 до 15:00 год департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення Львова та області за сигналами цивільного захисту.

Таким чином перевірять рівень готовності технічного стану територіальної системи централізованого оповіщення.

“Звучання електросирен означатиме сигнал цивільного захисту “Увага всім”. – Почувши його, негайно увімкніть гучномовці на першому каналі дротового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо”, “Першого каналу Українського радіо” та “Українського радіо “Культура”, а телеприймачі – на частоти “Першого національного” Національної телекомпанії України або Львівської обласної державної телерадіокомпанії та прослухайте подальше повідомлення”.

Мета увімкнення сирен і технічних засобів оповіщення є навчальною, відповідно практичні заходи не відпрацьовуватимуть. Тому населенню нема підстав хвилюватися.

Відділ з питань НС і ЦЗН виконавчих органів Дрогобицької міської ради.

— 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *