Електронні петиції, електронний бюджет: новий сайт Дрогобицької міської ради представлять у Чистий четвер

У четвер, 28 квітня, о 10:00, у Мармуровій залі Ратуші відбудеться презентація нового сайту Дрогобицької міської ради.

За оцінками експертів та користувачів, новий сайт Дрогобицької міської ради суттєво відрізняється від попереднього. Найперше, що дає можливість відчути різницю — стильний дизайн.

Також сайт наповнений електронними новинками, які нададуть зручність користувачам у комунікації з владою міста —розміщені електронні сервіси: «Електронний запис на прийом до посадовця», «Електронне звернення», «Електронні петиції», «Електронний бюджет міста».

У структурі сайту передбачено перехід на інтернет-сторінки  Центру надання адміністративних послуг та Туристично-інформаційного центру.

Передбачено рубрики, де висвітлюватиметься інформація для особливих верств населення: учасників АТО, переселенців, людей з особливими потребами.

У рубриці «Трибуна депутата» виборці матимуть можливість ознайомлюватись з інформацією про діяльність депутатів Дрогобицької міської ради.

Загалом сайт побудований на принципах «прозорості», «доступності» та «зручності» у користуванні.

Для туристів та гостей міста передбачено рубрики, де розміщена інформація про архітектурні пам’ятки Дрогобича, відомих дрогобичан, культурні заходи та події в місті.

Як очікується, новий сайт, за своєю структурою увійде до п’ятірки кращих сайтів органів місцевого самоврядування Львівщини.

Упродовж місяця, сайт працюватиме у тестовому режимі, з можливими змінами та доповненнями.

На презентацію сайту запрошуємо депутатів Дрогобицької міської ради, членів виконкому, представників ЗМІ та  усіх бажаючих.   

— 
Прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *