Дрогобич коротко: робота водоканалу і теплоенерго, кажуть, задовільна, а ПТУ "видерли" "свої" мільйони…

У Дрогобичі учасникам АТО надали матеріальну допомогу на суму понад 43 тисячі гривень

Вчора, 17 березня, у мармуровій залі Ратуші відбулася зустріч з учасниками АТО. 75 осіб цієї категорії отримали матеріальну допомогу на загальну суму 43 тис. 500 грн.

Варто відзначити, цього разу формат зустрічі був дещо змінений. Міський голова Тарас Кучма особисто передавав конверти з грішми, при цьому відводив час на спілкування з кожним бійцем, розпитуючи захисників України про проблеми, у яких міська влада могла б їм зарадити.

Працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали із професійним святом

Сьогодні, 18 березня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма привітав колективи комунальних підприємств напередодні їхнього професійного свята. Міський очільник, виступаючи перед зібраними у світлиці Ратуші працівниками цих сфер, наголосив, що результат їхньої сумлінної праці – запорука комфортного і чистого Дрогобича. Відзначимо, що у комунальному господарстві міста працює близько тисячі осіб.

Подяки за самовідданість отримали працівники КП «Водоканал», департаменту міського господарства, КП «Туристичний комплекс «Дрогобич», КП «Дрогобицький ринок», КП «Школярик», КП «Їдальня гімназії», КП «Дрогобицька лазня» та ін. Крім того, представники влади побували у КП «Теплоенерго», КП «ЖЕО» та комбінаті міського господарства, де професійне свято переплели з пам’ятною подією – на фасаді адмінкорпусу відкрили меморіальну дошку колишньому працівникові комбінату, загиблому в АТО Богданові Вовку.

На знак підтримки “Години Землі” у Ратуші символічно вимкнуть світло

Дрогобич доєднався до всесвітньої кампанії “Година Землі”, проведення якої у місті організовує ГО «Інститут суспільних ініціатив». Солідарність зі світом і стурбованість екологічними проблемами у місті символізуватиме вимкнення світла у Ратуші завтра ввечері. Також підтримати акцію влада закликає небайдужих містян.

Нагадаємо, у суботу, 19 березня, о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину на знак стурбованості за майбутнє Землі та єдності у бажанні захистити природу. Година Землі започаткована 2007 року Всесвітнім фондом природи WWF у Австралії з метою привернути увагу людства до проблем зміни клімату.

Сесія Дрогобицької міської ради ухвалила рішення про фінансування училищ за лютий

Сьогодні, 18 березня, на позачерговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати ухвалили рішення про виділення 1 мільйона 800 тисяч гривень на фінансування за лютий ВПУ № 19 та Дрогобицького професійного політехнічного ліцею.

Водночас дрогобицькі обранці скерували звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з вимогою розв’язати проблему професійно-технічної освіти, фінансування якої уже третій місяць зависло у повітрі.

Нагадаємо, попередньо, відповідно до рішення Дрогобицької міської ради, було виділено 1 мільйон 900 тисяч гривень на фінансування двох училищ за січень.

Виконком роботу водоканалу та теплоенерго визнав задовільною

Заслухавши інформаційні звіти керівників двох основних комунальних підприємств КП «Дрогобичводоканал» та КП «Теплоенерго», засідателі виконкому вчора, 17 березня, їхню роботу визнали задовільною.

Міський голова Тарас Кучма зосередив увагу на тому, що КП «Дрогобичводоканал», незважаючи на те, що стає заручником боржників, серед яких, Трускавець, населення та держава, все ж утримує рівень одного з найкращих комунальних підприємств області. Керівництву КП «Теплоенерго» керманич міста побажав бути більш ініціативним у справі реформування централізованого опалення, від якого аж ніяк, вважає Тарас Кучма, не варто відмовлятися, та при цьому розробляти альтернативу твердого палива.

У доповіді начальника КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка прозвучало, що підприємство здійснює подачу тепла до 6 тисяч квартир, надає послуги 18 тисячам дрогобичан. Доповідач зауважив на зупиненні процесу від’єднання від централізованої системи опалення. Проте наслідок цього багаторічного непродуманого процесу часом кричущий і відбивається у захмарних тарифах, встановлених мешканцям поодиноких квартир у будинках, де більшість споживачів перейшла на автономне опалення. Соціальну напругу у цій проблемі поки що знімають субсидії.

У контексті цього, висловився Ігор Хом’як, слід провести оптимізацію споживачів, щоб побачити перспективу підприємства у майбутньому. Однак до цього процесу, застеріг начальник, підходити слід виважено і обережно, оскільки Дрогобич – місто з великою кількістю бюджетних установ, під’єднаних до системи централізованого опалення.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *