У психологічній реабілітації вояків АТО Дрогобич скористається досвідом Латвії

Під час перебування з офіційним візитом у Латвії минулого тижня дрогобицька делегація на чолі з міським головою Тарасом Кучмою побувала на офіційному прийомі у Міністерстві оборони Латвії. 

Як розповів Тарас Кучма, латвійські високопосадовці цікавилися нюансами соціального захисту вояків АТО і висловили готовність підставити плече допомоги у наданні психологічної допомоги бійцям АТО. 

Крім відвідин Міністерства оборони, яке удостоїло очільника Дрогобича відзнакою, дрогобичани мали цікаву і теплу зустріч у Ризі з українською громадою Латвії. 

Українцям, що живуть далеко від Батьківщини, міський голова Дрогобича подарував портрет Івана Франка з побажанням зберігати національний дух в еміграції. 

У компанії Посла України у Латвії Євгена Перебийніса та Міністра юстиції Латвії учасники дрогобицької делегації у день уродин Тараса Шевченка поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзареві, а також долучилися до акції на підтримку Надії Савченко. 

Не оминули українські візитери Смілтне, яке уже тривалий час є містом-побратимом Дрогобича. 

Саме там мали можливість ознайомитися з роботою комунального підприємства, яке надає громадянам міста повний спектр послуг від водопостачання до прибирання міста. 

Найбільш насичена ця поїздка була діловими зустрічами, під час яких вдалося досягнути порозуміння у започаткуванні конкретних напрямків співпраці. 

Зі слів Тараса Кучми, латвійські бізнесмени зацікавлені розвивати ділові контакти у комунальній сфері та переробці сільськогосподарської продукції. 

З алгоритмом реалізації партнерського співробітництва у згаданих напрямках делегації з Латвії невдовзі прибуде до Дрогобича.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *