Дрогобич коротко: про поліцію, що не справляється, ринок, який "лихоманить" та багато іншого

Дрогобицький мер дав поліції тижневий випробувальний термін

Чергову тираду в бік Дрогобицької поліції на сьогоднішній оперативній нараді у Ратуші спрямував міський голова Тарас Кучма.

«У мене склалося враження, що поліція не хоче наводити лад у Дрогобичі. Нема ніякого реагування на несанкціоновану торгівлю, незаконний продаж алкоголю, порушення правил дорожнього руху» – перелічив прогалини у роботі стражів правопорядку Тарас Кучма.

Відтак він оголосив про тижневий термін, протягом якого дає можливість правоохоронній структурі проявити бажання працювати на результат. В іншому разі, зазначив Тарас Кучма, він звертатиметься до вищого силового керівництва із зауваженням про недоцільність утримання відділу Дрогобицької поліції.

Також міський очільник пообіцяв невдовзі дати правоохоронцям можливість подивитися на себе у громадське дзеркало, яким стане рубка на новоствореному сайті міської ради «Наша поліція». Там, зі слів Тараса Кучми, поліціянти зможуть сповна відчути всю любов і повагу людей.

Список зауважень до поліції доповнив секретар ради Олег Хрущ, який згадав про нещодавнє зникнення попереджувального знаку на площі. Начальник поліції, мовив Олег Хрущ, звинувачення переклав на вітер, який начебто зніс металевий символ. Така відповідь викликала здивування з огляду на те, що знак перебував у діапазоні «охоплюваності» камери.

У підсумку жорсткого звернення Тарас Кучма закликав правоохоронців проявити себе, аби громада відчула, що зміна відбулася не лише у назві цієї структури.

У Дрогобичі переконані, що скорочення ліжкового фонду медзакладів — велика помилка

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма переконаний, що намір скоротити ліжковий фонд медичних закладів міста є великою помилкою.

Сьогоднішній заяві міського очільника передувала поїздка до Львова минулого тижня, де він також доводив потребу збереження ліжкового фонду лікарень Дрогобича у наявному форматі.

Позицію Тараса Кучми поділив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Шевкенич, який відзначив, що за багатьма параметрами Дрогобич відзначається найкращими показниками на Львівщині. Тож, ствердив Андрій Шевкенич, він і підопічне йому відомство готові належно прийняти обласну комісію і аргументовано переконати її у потребі все ж зберегти без змін ліжковий фонд медзакладів.

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Дрогобичі заговорили про можливе скорочення 350-360 лікарняних ліжок з 945 наявних.

Дрогобицький міський голова Тарас Кучма виступив із заявою, що на тлі децентралізації, яка неминуча, потрібно зберегти нинішню модель медичної галузі міста. Оскільки Дрогобич претендує на те, щоб стати центром новоутвореної Дрогобицької громади, тому має подбати і про збереження за собою статусу медичного регіонального вузла.

У Дрогобичі реалізовуватимуть мікропроект щодо облаштування центру для вимушених переселенців

Кримські татари Дрогобича братимуть участь у мікропроекті «Культурний центр для вимушених переселенців». Про це повідомив директор Інституту міста Володимир Кондзьолка.

Крім того, оголосив на оперативній нараді Володимир Кондзьолка, спільнота кримців шукає правника, який на волонтерських умовах допоміг би їм у підготовці програми, а також надавав юридичні консультації.

Нагадаємо, громада кримських татар Дрогобича налічує більше 100 осіб.

У Дрогобичі взялися за впорядкування діяльності аптек, розміщених у медзакладах

У аптеках, які здійснюють торгівлю ліками у медичних закладах Дрогобича, була проведена цінова ревізія. Її результат, каже міський голова Тарас Кучма, нікого не здивував і вказує на те, що вартість на медикаменти у цих аптечних кіосках завищена. 

Попри врегулювання цін, додав Тарас Кучма, тепер вивчатиметься можливість укладення договорів оренди аптек не з адміністраціями лікувальних закладів, як було досі, а безпосередньо з виконкомом Дрогобицької міської ради.

Хворий у Стебницькій лікарні помер не від грипу

Минулого тижня інформаційний простір облетіла звістка про смерть чоловіка від грипу у Стебницькій лікарні.

Як прокоментував на сьогоднішній оперативній нараді у Ратуші начальник відділу охорони здоров’я виконкому Дрогобицької міської ради Андрій Шевкенич, повідомлення, активно підхоплене ЗМІ, напівправдиве. Чоловік у цьому закладі справді помер, та не від грипу – причиною смерті стала тромбоемболія легеневої артерії. Головний медик міста апелював до журналістів не роздмухувати сенсацій на смерті.

На продовження теми грипу слова взяв міський голова Тарас Кучма, який сповістив, що, на щастя, грип уже відступив. І цей позитивний факт підтверджує свіжа статистика рівня захворюваності у місті.

Екс-директор Дрогобицького ринку оскаржив своє звільнення у суді

Директор КП «Дрогобицький ринок» Віталій Мойсеєнко позивається у суді щодо незаконності свого звільнення. Про це повідомив на оперативній нараді міський голова Тарас Кучма.

Він доручив новому директору ринку Володимиру Білогану, призначеному на керівну посаду на початку січня, підготувати звіт про свої місячні здобутки. Цей звіт, певен міський очільник, і послужить головною підставою для висновків як суду, так і журналістів щодо виправданості кадрової заміни на ринку.

У Дрогобичі вшанують 27-му річницю виведення військ з Афганістану

15 лютого о 12:00 на вул. Т. Шевченка, біля пам’ятника дрогобичанам, які загинули у війні в Афганістані у 1979-89рр., пройде віче з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Запрошуємо долучитися до міського заходу родичів загиблих, учасників бойових дій, учасників АТО, представників громадських та політичних організацій, дрогобичан і гостей міста.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *