Спираючись на допомогу небайдужої громади, 25-річний сільський голова Нового Кропивника ламає стереотипи

Минуло вже три місяці як вщухли  передвиборні пристрасті. До своїх обов’язків прийшли новообрані голови міських, селищних та сільських рад. Приступив до роботи і наймолодший  сільський голова в Дрогобицькому районі – 25-річний Назар Остапович Токмаков (на фото крайній справа).

Саме йому більшість мешканців Нового Кропивника довірила представляти свої інтереси.

Інакше, ніж Назарком, свого голову громада не називає. Закінчивши Новокропивницьку школу, а пізніше Дрогобицький педагогічний університет, Назарко працював землеміром в рідному селі. Працював старанно, совісно, фахово – тож в свій час поважні, старші односельчани  підштовхнули його до передвиборної боротьби. 

Новокропивницький голова прагне прозорості у своїй роботі, тож першим ділом в одній з соціальних  мереж була створена сторінка «Новокропивницької сільської ради», де він постійно інформує про свою роботу, очікує на пропозиції та здорову критику односельчан. За короткий час було зроблено чимало: в перші ж дні була проведена зустріч з представниками Дрогобицького відділу поліції, які відрекомендували капітана Юрія Якубіва, що опікуватиметься Новим Кропивником. Ведеться робота по облаштуванню сільських доріг та вулиць, на завершальному етапі освітлення моста, хоче сільський голова і урізноманітнити дозвілля молоді… Як зізнається сам Назар Остапович, нічого не вартий сільський голова без підтримки громади, а новокропивничани не простаки: саме в цьому селі діє потужна Самооборона, яка була сформована ще в перші дні російської агресії і яка плідно допомагає не тільки своїм односельчанам-військовослужбовцям та їхнім родинам, а й українському війську на передовій, пораненим у Львівському шпиталі.  Саме ці люди та й інші небайдужі новокропивничани, відгукнувшись  на ініціативи сільського голови, долучилися до роботи із прибирання кладовища, саме вони, не чекаючи допомоги районних посадовців, взялися за ремонт сільської дороги. Неабияк порадували новокропивничани і малечу та школярів на свято Миколая. Один з нещодавніх проектів – створення льодової ковзанки для дітвори, який віримо, невдовзі функціонуватиме на повну. Як говорить новокропивницький війт, хвалитися нема  чим – йде звичайна поточна робота, завершуються хороші потрібні проекти, які розпочав ще попередній сільський голова.

Новокропивницький голова щиро тішиться підтримкою своєї громади, а це дає йому потужний поштовх натхненно працювати й далі. Звичайно, є й  такі, котрим його робота відразу стала не до вподоби. Чи то скептично ставляться до досвіду Назара Остаповича, чи то переслідують  якісь свої незрозумілі інтереси…  Але Назар на це не зважає, він і далі, спираючись на допомогу мудрих, досвідченіших, небайдужих, працелюбних односельчан, прагне покращити життя Нового Кропивника.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *