Коли не байдуже: Дрогобич – місто мрії чи таки "місто втрачених надій"?

Молода дрогобицька фотограф Маша Тяжкун  від художньої фотографії подалась у фото-журналістику. Спонукала до цього  торгова вакханалія та стихійні сміттєзвалища у парках міста. 

Фотомайстриня виклала в мережу низку болючих фото сучасного Дрогобича, назвавши підбірку “Місто втрачених надій”. 

Можливо, це моя жіноча логіка і хтось мені зможе пояснити…

Невже в Дрогобичі так мало магазинчиків, “шансів” для торгівлі? Чи, можливо, тут мешкають дуже заможні люди, які більшість свого часу витрачають на шопінг, що потрібно добудовувати все нові і нові? І, натомість, так багато парків для сімейного відпочинку, де можуть гуляти мами з дітками, де є футбольні баскетбольні площадки, де є дитячі кафешки, де є дитячі атракціони,скаутське містечко? Де можна було б взяти дитину за руку і погуляти годинку другу,де можна було б літом розстелити плед і зробити сімейний пікнік..

Але для чого такі парки робити? Для кого? В Дрогобичі що – діти народжуються, якщо можна просто побудувати нові і нові шанси і робити гроші.

Скоро ринок на вул. Пилипа Орлика розбудують до с.Рихтичі.

Хтось скаже: “Це робочі місця. Та, вибачте, ті “шалені гроші”, що платять продавцю на ринку -це навіть не рабство, бо рабу дадуть їсти і місце для спання, а на 25-50 грн в день, думаю, сильно не розживешся.

Але і це ще не все. Там, де обгородили парканом, думаю, порядок наведуть, а от те, що за парканом вам смердіти не буде?

Починаю серію фотографій “Місто втрачених надій“, – зазначила Маша Тяжкун.

Фотограф сподівається, що її проект приверне увагу влади, депутатів і питання благоустрою міста буде вирішено.

Зважаючи, що древній Дрогобич цьогоріч святкуватиме своє 925-річчя, хочеться вірити що до дня народження міста порядок в ньому наведуть, торгову вакханалію зупинять, парки і сквери почистять та облаштують.

Марія Кульчицька