Завдяки наполегливості наших обласних депутатів Дрогобич зможе брати участь у конкурсі мікропроектів

  •  
  •  
  •  
  •  

Днями Львівська обласна рада прийняла бюджет на 2016 рік. Цьогоріч його розмір перевищив 9 мільярдів гривень.

«Головними пріоритетами цьогорічного бюджету, окрім поточного забезпечення життєдіяльності області, є продовження активного ремонту доріг, сприяння розвитку місцевих громад через конкурс мікропроектів та соціальна допомога учасникам АТО» – говорить представник «Народного контролю» в обласній раді, обранець від Дрогобича, секретар бюджетної комісії Андрій Ковч.

За словами депутата,  цьогоріч на фінансування конкурсу мікропроектів Львівською облрадою передбачено 35 млн грн. «Будь-яка громада області може претендувати на отримання частини з цих коштів, – зазначив Андрій Ковч, – головне, переконати конкурсну комісію, що саме їхній проект допоможе вирішити нагальні проблеми мешканців області».

За наполяганням депутатів від «Народного контролю», у конкурсі мікропроектів можуть брати участь і міста обласного значення. Їх в області дев’ять. «Хоча спочатку йшлося про те, щоб гроші були спрямовані виключно в сільську місцевість, ми змушені були виправляти помилку уряду, який переклав на плечі міст обласного значення фінансування професійно-технічної освіти, що є непосильною ношею для них, можливо, окрім Львова. Допустивши міста обласного значення до коштів Програми мікропроектів ми хоча б трохи вирівнюємо ситуацію», – наголосив Андрій Ковч.

Також депутати затвердили Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної сотні на 2016 – 2019 роки.

На реалізацію заходів програми в обласному бюджеті Львівщини закладено 26,7 млн. Ці кошти будуть спрямовані на одноразову допомогу в розмірі 100 тисяч гривень родинам, родичі яких загинули під час проведення АТО, адресну грошову допомогу демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, соціальні виплати родинам Героїв Небесної Сотні,  виготовлення та встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих  під час АТО та Героїв Небесної Сотні, інформує ГалІнфо.

Нагадаємо, до Львівської облради обрано трьох депутатів від Дрогобича і Стебника (Юрій Нестор, Андрій Ковч, Василь Масний). Завдяки наполегливості наших депутатів і принциповій позиції їх фракції, вдалося відстояти право міст обласного підпорядкування брати участь в конкурсі мікропроектів, від реалізації яких, за попереднім прогнозом, в соціально-культуру сферу міста з обласного бюджету буде змога залучити понад  1 млн.грн.

Паралельно обласні обранці ведуть роботу щодо залучення у Дрогобич коштів  із бюджету розвитку області та ін. напрямків, про що інформуватимемо додатково.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *