Новий рік: як, де і з ким зустрінуть 2016 рік міські голови Дрогобиччини

Вже через два дні опівночі зустрічатимемо новий – 2016-й рік. Хтось вдома з рідними, хтось у колі друзів, хтось – біля міської ялинки чи деінде.

А як, де і з ким зустрічатимуть Новий рік міські голови Дрогобиччини – розпитувала Оля Грищенко, журналіст «Твого радіо».

І ось що вона з’ясувала:

Не святкує  Нового року очільник Дрогобича – Тарас Кучма. Але так було не завжди. «Після
трагічних подій на Майдані, відбувся переломний момент не тільки для країни, а й для мене особисто. Після революції не сприймаю це свято
», – поділився Тарас Ярославович. 31 грудня мер планує провести, як звичайний робочий день. Якщо треба буде – то і до пізна. Наступного дня бойові побратими хочуть витягнути свого товариша  до Львова. Проте, перш за все, 1 січня Тарас Кучма виконує свій синівський обов’язок  – відвідує могилу мами, яка народилась  саме під Новий рік.

Міський голова Борислава Ігор Яворський виявився напрочуд сімейною людиною і новорічну ніч, як завше, проведе вдома, поруч з дружиною та дітьми. «При чому, – зазначив Ігор Яворський, – так я святкую не тільки останнім  часом, а скільки себе пам’ятаю. Жодного разу не зустрічав рік прийдешній з гучною компанією чи десь в ресторані».  Своїй сім`ї посадовець присвячує весь свій вільний час, і свята не виняток.

З дружиною та тещею зустріне Новий рік міський голова Стебника Петро Старосольський. Діти вже дорослі, мають свої 
сім`ї, проживають у Львові. «Пів першої піду в центр до ялинки, проконтролювати, чи вона горить і чи все в порядку. А потім – все, спати»,- розповів Петро Романович. Телевізор дивитись категорично не бажає. Новорічні програми минулого року його дуже засмутили засиллям російських виконавців, тому на цей раз навіть не вмикатиме. Улюбленою стравою є олів`є і фарширований індик, який Петро Романович готує виключно сам.

Андрій Кульчинський, перша особа курортного Трускавця,  теж зустрічає Новий рік в колі сім`ї. Цього року планують сходити в гості до друзів і зустрічати разом з ними. Останні декілька років святкування нового року розпочинає з господнього храму. За дві години до нового року мер відвідує вечірню службу в церкві. Андрій Богданович розповів, що є невибагливим до їжі, певних улюблених страв від дружини не вимагає. І що все приготовлене нею  дуже смачне. На столі лишень неодмінно має бути шампанське. «А загалом, – підсумував Андрій Богданович, – має значення тільки те, з якими думками та настроєм входиш до нового року. Не так важливо, що на столі. Головне – що в серці».