Район – з бюджетом, рада – з 1,5 млн.грн. на зарплати, голова РДА – з першим заступником

Сьогодні, 29 грудня, на початку пленарного засідання ІІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради голова райдержадміністрації Максим Лісогор відрекомендував присутнім свого новопризначеного першого заступника.

Ним став  голова фракції районної ради“Блок Петра Порошенка«Солідарність» Володимир Шутко.

Відтак депутати розглянули і затвердили основний фінансовий документ, за яким житиме район наступного року. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 380млн. 80 тис. 200 грн., спеціального фонду бюджету – 1млн. 74тис.грн.грн. Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік встановлено в сумі 381млн.154тис.грн., у тому числі, обсяг видатків загального фонду бюджету в сумі 373млн. грн. та видатків спеціального фонду бюджету – 8млн.грн. у тому числі бюджету розвитку в сумі 7млн.грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів та головними розпорядниками коштів, інформують у Дрогобицькій РДА.

Депутати також прийняли звернення до Президента України Петра Порошенка та Верховної Ради України щодо необхідності прискорення розгляду питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у розстрілі Героїв Небесної Сотні, та щодо необхідності перегляду умов приватизації промислових підприємств Дрогобиччини.

Сесія також розглянула інші питання порядку денного: про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату районної ради, витрат на утримання ради та її виконавчого апарату на 2016 рік, земельні питання.

З кошторису доходів і витрат та утримання ради та її виконавчого апарату на 2016-й рік Вашій увазі пропонуємо одну цікаву цифру.  На оплату праці 17 штатних одиниць ради передбачено 1 млн. 560 тис.грн. Ясна річ, розмір зарплати залежить від «ієрархічного» місця, яке обіймає той чи інший чиновник. Тож, оклад голови ради 3879грн. – це далеко не істина. Премії, надбавки – і виходить отаке «задоволення» для району коли 17 штатних одиниць ради коштують платникам податків щомісячно по 130 тис.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *