«Об’єднатися в єдину «партію» «Стебник» закликав депутатів новообраний голова міста калійників Петро Старосольський

13 листопада у свої повноваження вступила новообрана Стебницька міська рада.

Прикметно, що рада оновлена приблизно на 90%. Новим у місті калійників є й голова – замість Василя Пецюха головуватиме тепер Петро Старосольський.

26 депутатських мандатів розділили між собою 8 партій, поміж якими лідери – ГР «Народний контроль» – 6 мандатів, ВО «Батьківщина» – 4 мандати та ВО “Свобода” – 4 мандати.

Сам новообраний голова Петро Старосольський – представник партії ВО «Батьківщина»

Після складання Присяги, п.Старосольський звернувся до депутатського корпусу з закликом у своїй роботі «об’єднатися в єдину «партію» «Стебник» і працювати спільно для громади міста, на що зал відреагував оплесками.

На інавгурацію у Стебник прибули новообраний голова Трускавця, який у повноваження вступив днем раніше, Андрій Кульчинський та новообраний голова Дрогобича, який у повноваження вступить 17 листопада, Тарас Кучма. Також були присутні священики зі Стебника і Трускавця, громадські активісти, керівники партосередків, стебничани. Лунали слова привітань та побажань консолідованої спільної роботи задля розвитку міста калійників.

Варто відзначити, що Стебник – єдине місто Дрогобиччини, в якому до міської ради спробував свої сили і пройшов по списках ГР «Народний контроль» чоловік з обмеженими фізичними можливостями. Звати його Богдан Митник. Більше десяти років тому він отримав виробничу травму, і з того часу не встає з інвалідного візка. А втім, рук не опускає – керує міською Асоціацією інвалідів, мріє створити в місті належні умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями, і щиро вірить: можливо все!

Також Стебник суттєво відрізняється з-поміж інших міст  великою кількістю жінок у раді та великою кількістю власне молоді.

М.К.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *