У лавах «Свободи» – бійці, волонтери

  •  
  •  
  •  
  •  

На місцеві вибори-2015 потужною командою йде ВО «Свобода».

Під час конференції міського партосередку, яка відбулась минулого тижня, було затверджено список осіб, які йдуть здобувати мандат у Дрогобицькій міській раді.

Отож, на посаду міського голови Дрогобича претендуватиме голова міської партійної організації ВО «Свобода» Олег Хрущ. В числі претендентів на депутатське крісло – чинний депутат Дрогобицької районної ради від ВО «Свобода», підприємець, волонтер Володимир Мидянка, чинний депутат Дрогобицької міської ради підприємець, «фінансовий помічник» волонтерів Михайло Петруняк, пройшовший горнило війни бієць «Правого сектора» Леонід Довгель, заступник голови Дрогобицької районної ради, управлінець Роман Урбан та ін.. «На область» конференція «Свободи» затвердила п.Марту Красуляк.

«Ми добре розуміємо, що місто – це господарка, а не партійні прапори. Водночас, у своїй команді ми зібрали тих, хто ділом довів що знає як відстоювати інтереси громади, як будувати і творити. З цією командою йдем на вибори. Впевнений, що громада підтримає цих людей, які дією довели що боротимуться за її інтереси», – наголосив у коментарі «ДрогМедіа» №1 списку «Свободи» Олег Хрущ.

Вл.інф.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *