Москаль і лазня

Заголовок свідомо вибрали провокаційний. Щоб привернути вашу увагу.

Як то кажуть, москаль москалю рознь. Є «москалі» – тобто окупанти. А є Москалі – за прізвищем. Справжні українці. Один, який Геннадій, очолює Закарпатську ОДА. Іншого маємо у Дрогобичі – Романа.

Молодий чоловік, як і його однофамілець-тезка, не боїться труднощів, береться за непросту роботу, справно і совісно виконує поставлені завдання.

Чим заслужив наш Москаль – Роман – такої характеристики? Своєю працею. Очоливши не так давно збиткове, погрузле у боргах підприємство КП «Лазня», він не лише зумів стабілізувати ситуацію, а й уже малює перспективи, шукає варіантів виходу з кризи.

Він оптимізував штат працівників – з 12 до 6 осіб. Під його керівництвом завершується реконструкція чоловічої парної – утеплено баки, які стоять надворі, і в яких нагрівається вода. Навіть попри суттєве зростання тарифів на газ, світло, воду, ціна за відвідування лазні для мешканців не зросла. Втримати її на попередньому рівні вдалось завдяки оптимізації роботи підприємства.

«Вдячний працівникам, які з розумінням поставились до моїх завдань і прохань. Ключове в нашій роботі –  чесність прозорість і відповідальність до поставлених завдань. Вони справляються. Натомість, коли тільки прийшов сюди працювати – бачив глухий кут, без світла «в кінці тунелю». Бухгалтера не було – звільнилась. Оператор насосної також звільнився, як і заступник по господарській частині. Банщика звільнили.. Рахунки заблоковані, заборгованість по заробітній платі, опалення немає… Раз-у-раз виникала загроза, що міську лазню можуть  забрати у приватні руки, при чому не чесним шляхом.

Розповідати про усі мінуси довго, та й чи варто? Варто лише наголосити, що деякі  «розумники» сміялись і казали, що  лазня через місяць чи два закриється. Але з Божою допомогою поступово все налагоджується.»

Запитуємо  в керівника  в чому секрет успіху.

«Секрету жодного нема. Просто треба чесно і відкрито працювати – не для себе, а для підприємства»

Щодо планів.

–       Розробили технічну документацію на модернізацію котельні та переведення її на альтернативне паливо. В цьому проекті заплановано закупівлю твердопаливного котла, який дасть змогу суттєво економити на світлі та газі фактично після його встановлення лазня буде самоокупною. Новий котел дозволить підігрівати воду і обігрівати перший поверх.

–       Зробити 8 нових сучасних душових кабінок, оскільки Лазня є стратегічним об’єктом і має мобілізаційні завдання.

–       Розробити частину приміщення першого поверху під тренувальний зал дитячих секцій.

–       Запустити чоловічу парну, яку «тягнемо» власними силами.

Зважаючи, що об’єкт має стратегічне значення, і його потроху вдається витягувати  боргової ями та обов’язково вдасться зберегти у власності міської громади, доцільно було б, щоб й місто взяло посильну участь в роботі підприємства. «Ми не просимо на «проїдання». Просимо інвестицій в розвиток»

Чи дослухаються депутати, чи дадуть зелене світло? Дізнаємось скоро, на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться вже днями..

Довідка: Москаль Роман Іванович, народився 20 вересня 1987 року у родині робітників в м. Дрогобич, Львівської області, громадянин України. 1 вересня 1993 року по червень 2004 року навчався у ЗОШ №17.

Після закінчення школи в 2004 році вступив на навчання до Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

З  2011 року навчається  у Тернопільському економічному інституті,  спеціальність «Економіка підприємства»

З 22 лютого 2006 року є членом партії ВО Батьківщина.  16 грудня 2007. створив і був обраний керівником молодіжної організації Батьківщина Молода. 2012 р.-2014р. голова Дрогобицької міської партійної організації ВО Батьківщина Член координаційної ради блоку національно демократичних сил Дрогобиччини Член виконавчого комітету міської ради. Учасник Помаранчевої революції, Революції Гідності. Ініціатор створення Молодіжної ради при міській раді.

З 2014 року – директор КП «Лазня»

Одружений. Виховує маленьку донечку.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *