«Вбивць» нацгвардійців «призначили» одразу, вбивць Небесної сотні знайти не можуть досі, – Олег Хрущ

Трагедія, яка сталась в останні дні літа під стінами Верховної ради України, сколихнули країну.

Внаслідок провокацій мирний протест перетворився у криваву бійню, в мирній столиці загинуло троє нацгвардійців.

Буквально того ж дня міністр внутрішніх справ відрапортував, що винних знайдено, і вони – партійці ВО «Свобода».

Розслідування , яке проводилось «зі швидкістю світла», власне своєю невластивою для МВС швидкістю наштовхнуло на думку а чи все так просто?

Щоб почути точку зору звинувачених (а в нас, нагадаємо, презумпцію невинності ніхто не відміняв) до розмови ми запросили керівника дрогобицького міського партійного осередку ВО «Свобода» Олега Хруща.

 

“Винного не шукають – його призначають, і то негайно”

–         Передусім цікавить ваша думка з приводу бійні під Радою, винуватцем якої в міністерстві внутрішніх справ назвали вашу політичну силу

–         Перш за все хотів би висловити щирі співчуття родинам загиблих військовослужбовців і побажати швидкого одужання всім тим хто отримав травми внаслідок подій під Верховною радою 31 серпня.            

Вважаю, що подібна ситуація є жахливою! І таке більше ніколи не повинно повторюватись. Тому Всеукраїнське Об’єднання «Свобода» вимагає об’єктивного та  неупередженого розслідування цих подій. Хоча в таке розслідування доволі важко повірити, адже буквально з перших хвилин після вибуху міністр Аваков пише на своїй сторінці у “Фейсбуці”, що кривавий теракт нібито вчинила “Свобода”. Себто винного не шукають – його призначають, і то негайно. А ось вбивць Небесної Сотні, він і досі не може знайти.

Усі ми разом з вами, після Революції гідності, після розстрілу Небесної сотні, серед яких є 20 свободівців (!!!) мали надію на мирне і гідне життя в нашій державі. Але наш північний сусід не міг нам цього дозволити і розв’язав проти нас війну на Сході України, яку наша теперішня влада й досі вперто називає АТО. Замість того щоби дати жорстку відсіч загарбникам, влада вже довгий час заграє із бандитами, і розгорнула боротьбу проти патріотів та добровольчих батальйонів, (як наприклад, тепер батальйон «Січ»), а також політичних конкурентів напередодні виборів.  

Тому «31 серпня», це ще одна спецоперація проти українських націоналістів яких так боїться Москва і чомусь нищить теперішня влада. Доказом цього є виступ Лаврова, голови МЗС Росії, який після подій під радою заявив, що таку організацію як «Свобода» повинні заборонити як терористичну. Тому Ми вважаємо, що 31 серпня, відбулася наперед спланована провокація! Ким і для чого –оце питання.

 

“Тягнибок привів на мирну акцію своїх дітей!”

–         Ви хочете сказати, що ваша політична сила – непричетна?

–         Звісно ні. Невже ви дійсно вірите, що «Свободі» були потрібні чи вигідні ті вибухи і смерті людей?

Більше того, Олег Тягнибок привів на мирну акцію своїх дітей! Не вірю, що якби ця трагедія була “вигідна Свободі”, чи спланована партією, Тягнибок був би там разом із дітьми. Хіба куля вибирає в кого летіти?

 

–         Чому цього дня «Свобода» прийшла під Раду?

–         Причиною акції протесту, і я хочу наголосити, виключно мирної  акції, було голосування Верховної Ради України за зміни до Конституції під назвою «децентралізація». Хочу додати, що це була не стихійна акція, адже влада була наперед проінформована про час та місце проведення, і тому Аваков повинен був забезпечити правопорядок на час проведення даної акції. І ось, наприклад, від нашого місцевого осередку, серед протестувальників була присутня молода жінка, мама двох дітей, і що вона побачила перед собою – кордон міліції, яка мала при собі повну екіпіровку: шоломи, металічні щити, бронежилети, гумові палиці і як потім з’ясувалося газові балончики. Загалом, як потім повідомили ЗМІ, під радою стояли 24 автобуси міліції! Згадуються часи Януковича. І тому в мене виникають запитання, то кого і від кого, вони там боронили? Чи можливо, ті хто їх там поставив, наперед знав, що має відбутися?!  

 

Усі ті події відвертають увагу і маскують той факт, що Донбас фактично роблять федерацією

Але давайте повернемося до питання «децентралізації», і тих наслідків які несуть ті зміни до конституції:

Перше – російським окупантам та їхнім посібникам терористам гарантується амністія. Це тим хто вже сьогодні вбиває наших людей;

Наступне – Узаконюється режим «сприяння» для російської мови і знищення української мови;

–         Надається імунітет депутатам, «обраним» під контролем терористів;

Далі – терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», підпорядкованою виключно місцевій владі, яка цілком ймовірно буде обрана з колишніх ватажків загонів бойовиків;.

Ще далі – Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами Росії. По суті, визнається сам факт відсутності фактичного кордону з Росією.

І наостанок, найцинічніше – це те, що ми з Вами за це все маємо платити, не вимагаючи від них жодних податків!

Отже, робіть висновки самі: зрада це, чи перемога?

Але на мою думку, це однозначно зрада, і вибух під радою:

По-перше: відвертає увагу і маскує той факт, що Донбас фактично роблять федерацією, на вимогу Кремля;

По-друге: вибух під Верховною Радою можна спробувати використати як привід, аби одним махом покінчити з усіма протестними рухами, а також як один з інструментів дискредитації Всеукраїнського об єднання “Свобода” – вельми небезпечної для влади політичної сили, яка може реально вивести людей на вулиці, прикладом чого була Революція гідності, і влада про це пам’ятає, та організувати протести щодо здачі національних інтересів та пониження рівня життя людей. 

По-третє: якщо ви слідкуєте за новинами, до допитами партійців «Свободи» – можете прослідкувати чітку тенденцію до затягування цього процесу. Це, як на мене, робиться свідомо. В переддень виборів до органів місцевого самоврядування «Свободі» таким чином намагаються знизити рейтинги, не допустити до нормального виборчого процесу. Крім того, і на всеукраїнських, і у місцевих ЗМІ  (достатньо взяти до рук останній номер місцевої комунальної газети) уже розгорнуто «антисвободівську» кампанію. Кому вигідно щоб у радах, у владі не було націоналістів? Судіть самі.

Як керівник Дрогобицького осередку Всеукраїнського Об’єднання «Свобода», хочу висловити сподівання, що кожен з читачів зможе правильно розставити акценти щодо даної події і розібратися в тому, що насправді відбувається в країні.

М.К., фото УНІАН

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *