Дикість: на курорті крадуть каналізаційні решітки

У Трускавці за останні 2 місяці крадії поцупили 10 каналізаційних решіток.

Про це повідомив на оперативній нараді у Трускавецькій мерії генеральний директор ТЗоВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк, інформують у Трускавецькій міськраді.

За словами посадовця, зникли решітки у різних частинах міста – на вулиці Мазепи, Чорновола, Данила Галицького та інших. Шкода від таких витівок зловмисників непоправима – каналізаційні колектори перетворюються на небезпечні глибокі ями і становлять неабияку загрозу для пішоходів. 

Міський голова Руслан Козир порекомендував водоканалу міста с активно співпрацювати із правоохоронцями, щоб останні якомога швидше мали можливість вийти на слід крадіїв . Також голова Трускавця зауважив: «Усім і так зрозуміло , куди ведуть шляхи зловмисників – поцуплене майно громади, крадії, здають на пункти металобрухту». Окрім цього Руслан Козир порадив директору водоканалу активно і самому контролювати процес із каналізаційними решітками у місті – а саме взяти на озброєння досвід великих міст – Києва, Львова, де комунальники ставлять ці решітки на спеціальні замки і таким чином давно позбулись таких непотрібних проблем. 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *