Зі знахабнілими водіями «боротимуться» лавками

  •  
  •  
  •  
  •  

Дрогобицька влада ставить собі завдання створити у місті комфорт, встановивши у місцях скупчення людей лавочки.

Про це повідомила головний спеціаліст міськвиконкому Леся Ясюра.

 27 липня на оперативній нараді у Ратуші перший заступник міського голови Петро Суда анонсував, що лавочки мають з’явитися біля зупинки мікроавтобусів поблизу міського фонтану. У цьому місці вони виконуватимуть подвійну функцію, окрім предмету, без якого комфортним місто не уявити, лавочки слугуватимуть своєрідним шлагбаумом для знахабнілих водіїв, що по газонах попри міський фонтан проклали собі скорочену дорогу до ринку. Також, зі слів Петра Суди, лавочки мали б з’явитися у сквері на вул. П. Орлика, на вокзалі та інших багатолюдних місцях.

Нагадаємо, створенням комфортної зони на міській площі, будучи міським головою, перейнявся Микола Гук. На його прохання нафтопереробний завод виготовив для міста добротні лавки, якими була обставлена площа Ринок.

Однак, невміння шанувати громадське майно дуже швидко далося взнаки. Більшість лавок з площі покрали. Решту просто поламали. Сьогодні біля Ратуші є кілька лавок, однак їх замало. Для містян, особливо у літній час, міська площа – одне з основних відпочинкових місць.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *