Громадські активісти організували унікальний літній табір для дітей учасників АТО

Громадська організація «Розвиток Громади» спільно з однойменним благодійним фондом започаткували пізнавально-розважальний табір для наймолодших в родинах тих, хто зараз захищає мир та добробут в наших оселях.

Саме до цієї організації звернулися стебницькі волонтери Ольга Мицак, Андрій Петруняк , громадський діяч Петро Старосольський із проханням про оздоровлення діток із сімей ветеранів та воїнів АТО.

Завдяки плідній співпраці із головою благодійного фонду, Соломією Старосольською, зі Стебника було оздоровлено 7 діток, з Борислава – 5, Дрогобича – 3.

Літо, сонце, друзі – саме це потребують діти після важкого навчального року. На жаль, не кожна сім’я має можливість відправити своє маленьке чадо на омріяний відпочинок. Особливого резонансу ця проблема набуває в такий складний для країни час. Громадська організація «Розвиток Громади» вирішила подати руку допомоги дітям, батьки котрих захищають нашу країну на сході. В рамках цього благодійного проекту було залучено 33 дитини з Львівщини.

Спільними зусиллями активістів ГО «Розвиток Громади», «Самоооборона. Стебник» та однойменного благодійного фонду було організовано поїздку в курортне місто Славське. Перлина Карпат привабила чистим повітрям та гірськими краєвидами. «Сьогодні кожен із нас розуміє складність ситуації, в якій перебуває Україна. Враховуючи те, що одними з ключових напрямів діяльності благодійного фонду «Розвиток Громади» є допомога АТО та допомога дітям – цвіту нашої нації, команда благодійного фонду та громадської організації «Розвиток Громади» без жодних сумнівів вирішила провести на безкоштовній основі літній відпочинковий табір для дітей наших захисників. Звичайно ж, його організація не видалася надто легкою. Але непереборне бажання зробити дітей щасливими, показати проєвропейський рівень відпочинку, налаштувати їх виключно на позитивні емоції, з однієї сторони, та підтримка громадськості – з іншої, – стали ключем досягнення відповідного результату», – зазначила голова благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська. «Чи буде ще одним табір? Якщо буде ще один у серпні – обов’язково зателефонуйте моїй мамі, я дуже хочу поїхати знову», – сказав один з хлопчаків. Учасники табору в захопленні від ініціативи ГО «Розвиток Громади».

Волонтерська організація «Армія SOS Стебник», дітки, сім’ї військовослужбовців щиро вдячні за надану можливість безкоштовного відпочинку благодійному фонду та громадській організації «Розвиток Громади».

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *