Очільник дрогобицького водоканалу не вірить в успішність переговорів з Трускавцем

Начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала скептично оцінює підсумки засідань робочої групи, що створена для врегулювання боргового конфлікту між дрогобицьким та трускавецькими водоканалами.

«Ці робочі зустрічі не мають ніякого змісту, бо наші партнери заробляють з надання послуг 2 млн грн і цих 2 млн грн вони мають сплачувати нам», – заявив сьогодні, 20 липня, на оперативній нараді у Ратуші Роман Шагала.

З його слів, борги ТзОВ «Трускавецький водоканал» перед КП «Дрогобичводоканал» абсолютно не зменшуються, навпаки – вже сягнули 11,5 млн грн. До цього ж Роман Шагала поскаржився на неможливість працювати в такій атмосфері.

Керівник водоканалу не дав ствердної відповіді на те, чи ПАТ «Львівобленерго» призупинить подачу електроенергії КП «Дрогобичводоканал». Він лише сказав, що у п’ятницю скерував керівництву енергетичної структури гарантійного листа, а які будуть дії ПАТ «Львівобленерго» покаже нинішній день.

Нагадаємо, ПАТ «Львівобленерго» анонсувало за борги сьогодні, 20 липня, припинити подачу електроенергії КП «Дрогобичводоканал».

За матеріалами ДМР

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *