Засоби пересування – через ГО «Самооборона Борислава» для потребуючих

Попри те, що сьогодні погляди всієї України прикуті в першу чергу до подій на сході нашої держави, до неоголошеної війни, яку доводиться вести нашому народові, до потреб наших мужніх захисників та членів їхніх родин, все ж не можемо забувати, що і поруч з нами є люди, котрі потребують підтримки і реальної допомоги.

Як інформує ГО «Самооборона Борислава», НТ «Вістка миру» передала організації ролатори (ходунки) для людей з вадами опорно-рухового апарату.

Частину цих ходунків ГО «Самооборона Борислава» передала Бориславській спецшколі-інтернату, в якій навчаються діти з наслідками поліомієліту та ДЦП. Ще шість таких ролаторів кілька днів тому було відправилено в Дніпропетровську обласну дитячу лікарню, адже через близькість цього медичного закладу до зони АТО така допомога зараз там дуже потрібна.

До речі, щодо підтримки медичних закладів, то днями ГО «Самооборона Борислава» передала пакунки з допомогою і в один із військових польових госпіталів, що на Сході. Туди активісти відправили постільну білизну, одяг та ліки.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *