В Дрогобицькому районі кредитування енергозберігаючих заходів буде реалізовувати крім АТ «Ощадний банк» та ПАТ АКБ «Львів» ще і КС «Бойківщина»

  •  
  •  
  •  
  •  

Підвищення комунальних тарифів боляче вдарить по й без того негустих бюджетах пересічних українців.

Найсильніший удар буде по тих, хто опалює свої будинки газом в селах, та у приватному секторі, адже вартість газу зросла в чотири рази. Для тих, хто користується централізованим опаленням, збільшення плати за комунальні послуги, саме за тепло, складе — 66%

Підвищення тарифів на газ та комунальні послуги зобов’язує населення застосовувати енергоощадні технології та придбання відповідних товарів.

15 червня заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Іван Мізерник провів засідання робочої групи з питань фінансування цільової Програми відшкодування відсотків населенню Дрогобицького району у 2015 році за надані кредити на впровадження енергозберігаючих заходів, інформують в Дрогобицькій РДА.

В райдержадміністрації також нагадують, що в травні було укладено генеральні договори про співробітництво з реалізації Програми з ПАТ АКБ «Львів» та  АТ «Ощадний банк». Темою вчорашнього засідання була підготовка до укладення такого ж генерального договору з КС «Бойківщина» та уточнення зведених реєстрів позичальників району.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *