І знову «ахтунг»: Дрогобич та 13 сіл вчергове можуть залишитися без води

  •  
  •  
  •  
  •  

Завтра,16 червня, над Дрогобичем та 13 селами району вкотре за останні 3 місяці нависає загроза залишитися без води.

КП «Дрогобичводоканал» боргує ПАТ «Львівобленерго» 2,3 млн грн.

«До завтра було узгоджено з ПАТ «Львівобленерго» погасити 630 тис. грн травневої заборгованості», – повідомив сьогодні, 15 червня, на оперативній нараді у Ратуші начальник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала.

Зі слів керівника водоканалу, 150 тис. грн з цієї суми підприємство уже заплатило, ще 200 тис. грн буде переказано ПАТ «Львівобленерго» впродовж сьогоднішнього дня. Однак Роман Шагала висловив сумнів щодо можливості сьогодні заплатити усю суму, тому знову за старою методикою доведеться вдаватися до переговорного процесу з енергетиками.

Також Роман Шагала повідомив, що на завтра заплановане засідання Львіського Господарського суду, до якого позивається ТзОВ «Трускавецький водоканал» з вимогою визнати нечинною свою заборгованість перед КП «Дрогобичводоканал» станом на 1 листопада 2014 р.

На фінансове дно, як зазначив Роман Шагала, підприємство тягнуть і борги населення, які становлять більше ніж 4 млн грн, зокрема, 2, 5 – млн грн це протермінована заборгованість.

Іван Тихий

 

Від редакції: з поквартирним списком боржників можете ознайомитися ТУТ. Якщо серед них є ваші сусіди, знайомі – просіть погасити борги. А також, мабуть, не зайвим буде зробити запаси питної води – на випадок, якщо енергетики таки припинять подачу електроенергії на об’єкти водоканалу.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *