Волонтери Дрогобиччини – медсестричці «Лютик»

Понад 15 тис. грн. та 100 дол.США було зібрано сьогодні, 1 червня, у Дрогобичі під час благодійної акції на підтримку пораненої у зоні АТО Ірини Іванюш.

Акція, нагадаєм, спочатку планувалась з метою збору коштів на потреби власне військових. Втім, ціль змінили – на підтримку Іринки, медсестри «Лютик», яка в зоні АТО втратила обидві ноги та око…

Ініціатор акції – Автомайдан Дрогобича. Взяли участь волонтери Дрогобиччини з Дрогобича, Борислава, Трускавця та ін.. Варили смачний куліш, юшку. Ними, а також пиріжками і тістечками частували всіх охочих. Показували «трофеї» з зони АТО… Звучав концерт.

Цікавою видалась також акція для малечі – спочатку під керівництвом іконописця Лева Скопа, а потім й самотужки діти малювали листи для воїнів. Участь в цій акції взяли й кримські татари. Маленька Каміла на рисунку зобразила український та кримськотатарський прапори, написавши «Україна єдина». Маленька мусульманка в подарунок від Лева Скопа отримала християнську іконку Матері Божої – як символ що ми, не зважаючи на різні релігії, традиції тощо – таки єдині.

…Зібрані під час акції кошти будуть передані мамі Ірини Іванюш.

Марія Кульчицька

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *