У Дрогобичі проведуть заняття про догляд за немовлятами
У КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» відбудеться чергове заняття «Школи відповідального батьківства», присвячене догляду за новонародженими та особливостям безпечного сну немовлят. Зустріч пройде 1 квітня о 12:00 в актовому залі пологового відділення лікарні.
Джерело: КНП “Дрогобицька міська рада №1”.
Під час заняття лікарі-неонатологи детально розкажуть про фізіологічні стани новонароджених, пояснять поведінку малюків у перші дні життя та підкажуть, як правильно реагувати на можливі зміни. Окрему увагу приділять темі безпечного сну немовлят — одній із найбільш актуальних для молодих батьків.
Також учасникам пояснять, у яких випадках варто звертатися до лікаря та як уникнути поширених помилок у догляді за дитиною.
Після заняття, за бажанням, організують екскурсію пологовим відділенням. Майбутні батьки зможуть ознайомитися з умовами перебування, палатами та процесом надання допомоги під час пологів.
Такі заняття у Дрогобичі допомагають майбутнім батькам отримати необхідні знання, зменшити тривожність та краще підготуватися до народження дитини.
Нагадаємо, у пологовому відділенні Дрогобицької лікарні також проводять День відкритих дверей для майбутніх мам.
