Мешканці Східницької ТГ з числа дітей-сиріт вручили ключі від житла
У Східницькій громаді молода мати з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, отримала власне житло. Йдеться про мешканку села Новий Кропивник Марію-Діану, яка виховує двох дітей. Про це повідомили у Східницькій селищній раді.
Жінка народилася і виросла у рідному селі, після втрати батьківського піклування виховувалася під опікою тітки. Тривалий час вона перебувала на квартирному обліку та потребувала власного житла.
Щоб забезпечити родину помешканням, у громаді провели реконструкцію комунальної будівлі за кошти місцевого бюджету. Після завершення робіт житло передали Марії-Діані. Ключі та ордер на помешкання їй вручив селищний голова Іван Піляк.

Під час події також відбувся чин освячення нового житла. Його провів священник о.Іван Назар.
У Східницькій селищній раді зазначають, що ордер на житло в громаді вручили вперше, відтак громада й надалі намагатиметься підтримувати мешканців, які опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема допомагати з вирішенням житлових питань.
Читайте також: Ветеран з Дрогобиччини отримав сертифікат на житло на 3 млн. грн.
