У Дрогобичі двох дітей у важкому стані госпіталізували через отруєння чадним газом

У Дрогобичі двоє дітей у важкому стані госпіталізовані через отруєння чадним газом.Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Інцидент стався ввечері 1 березня у квартирі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Грушевського,

Близько 22:35 там, ймовірно, чадним газом отруїлися двоє дітей 2013 та 2019 років народження. Обох потерпілих у важкому стані доправили до Дрогобицької міської лікарні.

Після виявлення події аварійною службою «104» було перекрито подачу газу до квартири. Обставини отруєння наразі з’ясовуються відповідними службами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *