У Дрогобичі двох дітей у важкому стані госпіталізували через отруєння чадним газом
У Дрогобичі двоє дітей у важкому стані госпіталізовані через отруєння чадним газом.Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Інцидент стався ввечері 1 березня у квартирі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Грушевського,
Близько 22:35 там, ймовірно, чадним газом отруїлися двоє дітей 2013 та 2019 років народження. Обох потерпілих у важкому стані доправили до Дрогобицької міської лікарні.
Після виявлення події аварійною службою «104» було перекрито подачу газу до квартири. Обставини отруєння наразі з’ясовуються відповідними службами.
