Студент Дрогобицького університету – переможець відкритого турніру з кікбоксингу WAKO у Києві
Студент Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Богдан Базюк здобув перемогу на відкритому турнірі «WIZARD OPEN» з кікбоксингу WAKO, який відбувся у Києві.
Про це повідомили у навчальному закладі.
Змагання проходили з 12 по 14 грудня і зібрали 1126 учасників із 22 областей України, а також спортсменів із Республіки Молдова. Турнір став одним із найбільших у цьому сезоні за кількістю учасників і рівнем конкуренції.
Богдан Базюк є студентом-магістрантом групи ФК-2425М факультету здоров’я людини та природничих наук. На київському турнірі він продемонстрував високий рівень підготовки та впевнено виборов перемогу у своїй категорії.
Фінальний поєдинок за участі дрогобицького спортсмена транслював загальноукраїнський спортивно-пізнавальний телеканал XSPORT.
Перемога на «WIZARD OPEN» стала ще одним підтвердженням успішної підготовки спортсмена та його тренерів і важливим досягненням для університету.
