Загинув воїн Олег Бобик з Дрогобиччини
Меденицька громада втратила ще одного захисника – Олега Бобика, мешканця села Летня. Сумну звістку повідомили у Меденицькій селищній раді.
Олег загинув 17 січня 2024 року поблизу села Вербове Запорізької області, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України. Лише зараз його смерть офіційно підтверджена.
Народився Олег 2 вересня 1998 року у Летні, де навчався в місцевій школі І–ІІІ ступенів. Після закінчення навчання продовжив освіту у Меденицькому аграрно-технологічному коледжі.
Працював у ТзОВ «ТЕРМОПЛАСТ М» та на приватному підприємстві у Дрогобичі. Не одружений.
У вересні 2023 року, отримавши повістку, Олег став до лав Збройних Сил України, проявивши відвагу та відданість своїй Батьківщині.
Щирі співчуття рідним полеглого захисника. Вічна пам’ять і слава Герою!
Читайте також: Загинув воїн Сергій Приходько з Дрогобича
